Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

medion md30022 brak reakcji telewizora na pilota

19 Sty 2012 19:47 2406 2
  • Poziom 9  
    witam serdecznie drogich użytkowników elektrody dziś wróciłem z delegacji i borykam się z takim problemem mianowicie przed wyjazdem zakupiłem telewizor medion md30022 wraz z pilotem u właściciela działał bez problemów rodzice przywieźli go do domu i zaczęli się bawić pilot działał i po naciśnięciu jakiś guzików telewizor przestał reagować na pilota i tu moje pytanie

jak sprawić by pilot zagadał z telewizorem baterie ok przełączam na tv i nic czy jest jakiś sposób może kombinacja klawiszy lub jakieś wyszukiwanie telewizora nie mam pojęcia jak to zrobić instrukcja po niemiecku nic nie daje macie jakiś pomysł pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź

Dodano po 12 [minuty]:

zapomniałem dodać klawiatura lokalna działa można wchodzić do menu zmieniać głośność i programy oraz ustawić inne funkcje

Zapomniałeś też jak należy poprawnie pisać po polsku. Popraw cały tekst! [bogred]
  • Poziom 40  
    Należy przypuszczać że pilot jest nie oryginalny. Może sprzedawca dał uniwersalny a ruszenie bateriami go rozprogramowało.
  • Poziom 9  
    pilot jak najbardziej oryginalny działał u byłego właściciela do tej pory ojciec bawiąc się na pilocie wcisnął jakiś klawisz co sprawiło że tv przestał reagować pilot się podświetla i zaznaczając tv przyjmuje do wiadomości jako urządzenie obsługujące ale nic więcej się nie dzieje może jest jakaś kombinacja klawiszy żeby wyszukał telewizor lub się zresetował

Przypominam, że na naszym Forum obowiązują zasady poprawnej pisowni. Proszę poprawić swoje posty! [bogred]