Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Samsung RL39WBSW na samym dole chłodziarki w szufladach zamarzały warzyw

moinka 20 Sty 2012 11:11 4890 3
  • #1 20 Sty 2012 11:11
    moinka
    Poziom 2  

Witam i o pomoc proszę
    mam problem z lodówka Samsung RL39WBSW-a zaczęło sie wszystko od tego że na samym dole chłodziarki w szufladach zamarzały warzywa. po jakimś czasie problem zniknął, ale pojawił sie następny - lodówka chłodzi, zamrażarka mrozi ale tylko po zresetowaniu (przycisk power) Po zmrożeniu/ schodzeniu do żądanej temperatury wyłącza się i już nie włącza. Po kilku godzinach ponownie muszę użyć przycisku power, aby wymusić chłodzenie. Lodówka zawsze wieczorem była "słyszalna" wydawała dziwne odgłosy - gniecionych plastików, jakby odpoczywała po całym dniu...odkąd zaczęła szwankować - cisza..nawet nie chrupnie. Dodam że lodówka ma ok.8lat , nie wiem czy naprawa będzie opłacalna, czy może rozglądać się za nową ? z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

0 3
  • #2 23 Mar 2016 11:39
    mbryk
    Poziom 2  

Witam,
    chciałbym się dowiedzieć czy udało Ci się rozwiązać problem bo mam identyczny a nie chciałbym się wrobić w jakiegoś "fachowca".
    pozdrawiam
    brykal

2
  • #3 24 Lip 2016 14:01
    bunio121
    Poziom 10  

mam to samo ---pomocy...

1
  • #4 24 Lip 2016 15:50
    mbryk
    Poziom 2  

Problem rozwiązany. U mnie była grzałka do wymiany, niestety musiałem kupić w zestawie z parownikem ale na szczęście udało mi się sprzedać sam parownik.

2