Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lodówka Samsung RL39WBSW na samym dole chłodziarki w szufladach zamarzały warzyw

20 Jan 2012 11:11 6954 3
  • Level 2  
    Witam i o pomoc proszę
    mam problem z lodówka Samsung RL39WBSW-a zaczęło sie wszystko od tego że na samym dole chłodziarki w szufladach zamarzały warzywa. po jakimś czasie problem zniknął, ale pojawił sie następny - lodówka chłodzi, zamrażarka mrozi ale tylko po zresetowaniu (przycisk power) Po zmrożeniu/ schodzeniu do żądanej temperatury wyłącza się i już nie włącza. Po kilku godzinach ponownie muszę użyć przycisku power, aby wymusić chłodzenie. Lodówka zawsze wieczorem była "słyszalna" wydawała dziwne odgłosy - gniecionych plastików, jakby odpoczywała po całym dniu...odkąd zaczęła szwankować - cisza..nawet nie chrupnie. Dodam że lodówka ma ok.8lat , nie wiem czy naprawa będzie opłacalna, czy może rozglądać się za nową ? z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
  • Level 2  
    Witam,
    chciałbym się dowiedzieć czy udało Ci się rozwiązać problem bo mam identyczny a nie chciałbym się wrobić w jakiegoś "fachowca".
    pozdrawiam
    brykal
  • Level 2  
    Problem rozwiązany. U mnie była grzałka do wymiany, niestety musiałem kupić w zestawie z parownikem ale na szczęście udało mi się sprzedać sam parownik.