Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat B5 Moduł Komfortu , Jak odpalić?

20 Sty 2012 13:54 4499 7
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie

Mam pytanie i mały problemik z moim samochodzikiem.
    Passat B5 1999r 110kmAN
    Około tyg temu moja przyszła zona, zgubiła niestety ostatni pilot do centralnego zamka i alarmu.

Pilot wpadł prawdopodobnie do śniegu, ale zanim zorientowaliśmy się rano o sytuacji droga była już odśnieżona przez pług.

I teraz moje pytanie , jak odpalić samochód by dojechać do fachowca który zamontuje mi nowy moduł ?

Samochód został zamknięty centralnym i aktywowany jest alarm fox.
    W tym momencie przy otworzeniu po przez zamek w drzwiach włącza się syrena plus mruga, ale niestety nie mogę odpalić gdyż jest odcięte paliwo podejrzewam przez moduł komfortu.
    No i mam problem jak odpalić samochód, czy ktoś ma jakieś rozwiązanie ?

Jutro zabiorę się za demontaż fotela i wykładziny by dobrać się do modułu, mogę zrobić zdjęcia złącz + środka.

Pozdrawiam
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Pomocny post
    Użytkownik obserwowany
    Co ma alarm fox do modułu komfortu? hehe....
    Szukaj przekaźnika od odcięcia zwykle pod kierownicą jest centralka alarmu z przekaźnikiem.
    I zmień żonę :P
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    odetnij syrenke bo cie wykończy i sąsiadów i po tykaniu przekaźników lub po diodzie zlokalizujesz centralke,czasami wystarczy tylko wypiąć z niej wtyczke tę najwiekszą, nie demontuj żadnego fotela i wykładzin bo nie ma sensu, jest też opcja że masz centralke kompaktową wbudowaną w syrenke.
  • Poziom 9  
    dzięki za pomoc
    to w takim razie zabieram się jutro za szukanie przekaźnika :)
    Jak będę miał problemy zrobię zdjęcia.
  • Poziom 19  
    Pozostaje jeszcze kwestia uruchomienia stacyjki i spełnienia pastylki do immo.
  • Poziom 9  
    Hmm wydaje mi się ze mam immo w kluczyku na samym końcu taki plastik wtopiony. A pilot był tylko do centralnego i alarmu , ale mogę się mylić :)
  • Poziom 19  
    No fakt nie doczytałem że był to osobny pilot.
  • Poziom 9  
    No to się nazywa fachowa porada, problem rozwiązany centralka foxa była faktycznie pod kierownica , po wypięciu kabli nie dałem rady dalej odpalić , ale sprawdziłem schemat i wystarczyło zrobić mostek na fioletowych kablach.

Jeszcze raz dzięki za fachowa pomoc.