Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Program do monitorowania komputera

20 Sty 2012 20:25 2437 4
 • Poziom 11  
  Witam,
  poszukuję dobrego i sprawdzonego programu opartego na licencji freeware, który monitorowałby w ukryciu wszystko co się dzieje na komputerze.
  Kwestia jest taka, że od kiedy mój brat użytkuje komputer to nagle pojawiają się dziwne błędy, komputer stracił na wydajności, antywirus komunikuje o zdarzeniach typu "przesłać plik do analizy". Mam uzasadnione podejrzenia, że odwiedza on strony i ściąga pliki, których nie powinien! I jest na tyle cwany, że usunie chociażby historię przeglądarki.

  Dlatego idąc najprostszą linią oporu, chcę zrobić reinstalację systemu i zainstalować na nim program, który będzie zapisywał odwiedzane strony, treści wpisywane z klawiatury czy też informacje odnośnie ściąganych plików. Ponadto cieszyłbym się, jeśli byłby on niewidoczny na pasku narzędzi systemu, a działał sobie gdzieś w ukryciu w procesach. Tytułem końca dodam, że posiadam Windows Vista x64.

  Czekam na propozycje:)

  POZDRAWIAM
 • Poziom 17  
  Zainstaluj linuxa - bez hasła nic nie zrobi. Możesz również utworzyć mu osobne konto - wtedy jak nasyfi, to tylko sobie.
 • Poziom 35  
  Jak zrobisz instalację systemu to swoje konto i konto administratora zabezpiecz silnymi hasłami a dla brata uruchom konto gościa.