Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia E6 - tylko czarny wyświetlacz,co robić?

Magda89 21 Sty 2012 16:06 2208 4
  • #1 21 Sty 2012 16:06
    Magda89
    Poziom 8  

Hej;) Z góry mówię,że jestem kobietą i proszę o łopatologiczne wyjaśnienie.
    Mam wyżej wspomnianą nokię od miesiąca. Telefon dzisiaj rano działał,położyłam go na stole i poszłam. Jak wróciłam po kilku godzinach i chcialam odblokować suwakiem z boku,to tylko klawiatura sie swiecila,a ekran czarny. Wyłączyłam,włączyłąm i dalej to samo,nawet brak dziwiekow. Wyjelam baterie i sim,ale co w srodku zauwazylam,dwie krople dwody w srodku po wyjeciu baterii. Telefon nie mial kontaktu z woda,nigdzie nie wpadl,chyba,ze sam sobie wyszedl,jak mnie nie bylo. Cos mozna zrobic czy tylko serwis? Ile naprawa?

0 4
  • #2 21 Sty 2012 17:18
    1699202
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 21 Sty 2012 22:38
    Jaro070
    Poziom 23  

Wyjmij baterię i poczekaj aż telefon się wysuszy i wtedy sprawdź czy zadziała, jak nie będzie działał to zrób Hard Reset (przy wyłączonym telefonie): przycisk ściszania + przycisk migawki + przycisk menu i włącznik.

0
  • #4 22 Sty 2012 12:30
    Magda89
    Poziom 8  

Zrobiłam,jak mówiłeś,ale tylko taka potrójna wibracja była i tyle. Problem został. Po podłączeniu łądowarki widać,że łąduje,bo klawiatura się podświetla. Oprócz tego zero reakcji.

0
  • #5 23 Sty 2012 20:59
    miecio86
    Poziom 16  

w domowych warunkach nic nie zrobisz. Proponuje udać się do jakiegoś prywatnego komisu niech podstawią inny lcd. Co do gwarancji w nokii jeżeli pojawiła się jakaś woda choćby minimalnie to na 90% unieważnią gwarancję (znam przypadki gdzie od samego zaparowania telefonu gwarancja była anulowana)

0