Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skoda Fabia 1.4 2001r Wspomaganie raz jest, raz go nie ma.

21 Jan 2012 21:38 6065 6
  • Level 2  
    Po pierwsze przepraszam jak powtarzam wątek, ale takiego problemu jeszcze nie znalazłem na tym forum a mianowicie;
    Mam problem ze wspomaganiem w mojej Fabii 1.4 z 2001r odpalę silnik i jak kontrolka świeci od wspomagania i wspomagania nie ma ale nie zawsze bo często się zdarza, że wszystko jest w normie, kontrola się nie pali i wspomaganie jest.
    Byłem u kilku Magików i stwierdzili, że muszę pompę wymienić, bo jest walnięta ale przecież raz działa a raz nie i może to jest jakiś inny problem?
    W jednym z warsztatów mechanik w ogóle nie mógł się połączyć z pompą a w innym stwierdził, że nie ma żadnych błędów.
    Już nie wiem co mam robić?
    Może wy spotkaliście się z czym takim.
    Może jakiś czujnik/przekaźnik?
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 35  
    Dobrze skoro ktoś stwierdził , to czego szukałeś w innych warsztatach , łudzisz się że wymiana magiczego !@@$$ za 21zł pomoże?
    Oddaje autko, odbieram za tydzień i wspomaganie śmiga wspaniale.

Możliwości co do uszkodzenia wspomagania jest 151 w tym aucie i zostało to podane na tym forum wielokrotnie.
  • Level 2  
    Mam problem to zadałem pytanie licząc na mądrą odpowiedz ale i liczyłem się z tym że ktoś mnie zjedzie bo pozjadał wszystkie rozumy świata i nie chce się wiedzą podzielić. Ale skoro nie znasz odpowiedzi to po co w ogóle się udzielasz i jeszcze jedno jak coś jest walnięte to jak może co jakiś czas prawidłowo działać ??
    Najlepiej wydać 2000zł na naprawę która może kosztować 21 zł. Brawo za mądrą odpowiedz :)
  • Level 35  
    Tanks wrote:
    Najlepiej wydać 2000zł na naprawę która może kosztować 21 zł. Brawo za mądrą odpowiedz

To se zdiagnozuj sam i napraw sam. Nic nie zapłacisz za stracony czas.

Dodano po 1 [minuty]:

Tanks wrote:
    i jeszcze jedno jak coś jest walnięte to jak może co jakiś czas prawidłowo działać ??

Mało widziałeś.
  • Level 42  
    Kidu nie denerwuj się, widzisz ,że początkujący samouk.
    Tanks , na "magików" / jak możesz oczekiwać na pomoc - na elektrodzie też są w/g Ciebie "magicy"/ wydałeś trochę pieniędzy , sam coś sprawdziłeś - stawiam ,że masz jakieś pojecie o elektrycznym wspomaganiu w Skodach. Faktycznie opisane przez Ciebie objawy mogą mieć wiele usterek , dlatego też diagnoza jest podstawą.
  • Level 25  
    Żeby Ci pomóc musisz wiedzieć co dolega twojemu wspomaganiu po przez diagnostykę jeśli tego nie wiesz to tu ci tego z fusów nie wywróżymy.

Jeśli nie można było się połączyć z sterownikiem to już była jedna z 151 możliwych usterek.
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Zamykam, autor musi jeszcze sporo wiedzy łyknąć a i pokory nabrać.