Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sharan mk2 brak wycieraczek,swiatel oraz dmuchawy

22 Sty 2012 08:24 2647 1
  • Poziom 9  
    witam

Moj sharan mk2 2003 19.TDI nagle zniknely swiatla ( sa tylko pozycyjne) , wycieraczki przednia i tylnia, dmuchawa przednia i tylnia , ogrzewanie szyby przedniej i tylnej oraz eber Rozkrecilem cale ECU zeby sprawdzic bezpieczniki ktore sa tam gdzie przekazniki sa spawne( pozostale bezpieczniki oczywiscie tez) nie wiem czy to moze byc jakis przekaznik czy tez caly modul padl ' dodam ze po podaniu zasilania na bezpiecznik nr.19 dziala dmuchawa i eber oraz wycieraczka tylna ale mysle ze jest za slaby prad poniewaz po zwiekszeniu obrotow dmuchawy wypala bezpiecznik. Pytanie czy moze ktos z forumowiczow posiada opis modulu oraz przekaznikow albo czy ktokolwiek wie lub przypuszcza co sie stalo. Gdzie mam szukac przyczyny w module czy w przekaznikach czy..... no wlasnie gdzie Prosze o pomoc i pozdrawiam Radyrvegen
  • Poziom 9  
    Witam
    Problem rozwiazany urwany przewod (kolor zielony) przy lewej manetce.
    Przed rozebraniem warto sprawdzic czy jest zasilanie na czujniku temperatury do ebera.
    Jezeli nie ma to moze byc taki sam problem co u mnie.

Mam nadzieje ze komus to pomoze i nie bedzie tracil czasu na szukanie igly w stogu siana :-)
    Pozdr