Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Nawigacja GPS Lark FreeBird 35.8 NOWA

Epuma 22 Sty 2012 11:54 4088 1
    Epuma
    Poziom 2  
    Sprzedam nawigację full nowa, nierozpakowana, Nawigacja GPS Lark FreeBird 35.8
    Wiadomości na PW, najlepiej z okolic Krakowa, wtedy bezposrednio dostarczę, lub wyślę.
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    Epuma
    Poziom 2  
    [Sprzedam] Nawigacja GPS Lark FreeBird 35.8 NOWA

Dodano po 1 [minuty]:

Wszystko nowe, jpudełko też, jak trzeba wyśłę dodatkowe zdjecie, cena przystępna okazyjna

Dodano po 2 [minuty]:

Tutaj wklejam opinie użytkowników z pewnego foruM: na temat tej nawigacji:
    Zgrabny i niewielki. Bez ingerencji w soft można zainstalować na karcie SD bez problemu inną mapę niż Copernicus. Wbrew informacjom z instrukcji obsługuje również karty SDHC. U mnie śmiga na 8GB Sandisca. We Włoszech zdał egzamin na 4+. W warunkach domowych ładować można ładowarką ACP12E od starszych Nokii.
    zaletyZalety produktu

szybkość łączenia z satelitami, zgrabny, gwarancja
    wadyWady produktu

krótka bateria

opinie Ta opinia nie posiada komentarza. Bądź pierwszy - skomentuj tę opinię obserwuj wątek Obserwuj wątek
    Dobra nawigacja
    Ocena ogólna
    LARK FreeBird 35.8 LarkMap Polska
    opinia o: LARK FreeBird 35.8 LarkMap Polska

Oceń opinię. Czy jest przydatna? Tak Nie
    100% (5 z 5) uznało tę opinię za pomocną

Opinię napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia 24-04-2011 r.

Bezproblemowa nawigacja dla osob, ktore chca ja uzywac co jakis czas. Wgrana mapa (LarkMap) dosyc przecietna, ale mi wystarczy - sa ulice, sa numery domow, sa czytelne komunikaty - jesli nie jest sie zawodowym kierowca - spelnia oczekiwania - szczegolnie za ta cene. Bez problemu przelicza trase, kiedy nie posluchasz jej i pojedziesz gdzie indziej, na razie nie kazala mi jechac pod prad, wiec nie jest zle. Duzo POI, podobno sa nawet opowiesci przewodnika, ale jeszcze nie skorzystalem. Reasumujac - dla podrozujacych, ktorzy nie sa zbyt przywiazani do marek i super gadzetow sprawdzi sie w sam raz.