Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zgrać ze sob± mikser, kamerę pogłosow±, equalizer, kompresor i crossover?

22 Sty 2012 15:00 3501 2
  • Poziom 9  
    Hej. Chcę podł±czyć racka, mam taki oto sprzęt:

- Mikser Mackie 1642 vlz pro

- Kamerka pogłosowa Lexicon mpx 500

- Kompresor Behringer MDX 4600

- Equalizer Dod sr 430

- Crossover Monarch MCX-300

Chciałbym się dowiedzieć jak to wszystko ze sob± podł±czyć. Kamerkę chyba już podł±czyłem choć nie wiem czy prawidłowo. Z miksera z wyj¶cia AUX SEND 1 wysłałem kabelkiem mono sygnał do kamerki w lewy INPUT, a z powrotem w stereo dwoma kabelkami mono do miksera w AUX RETURN 1 L i R.

Equalizer i kompresor. Kompresor mam podł±czony pod INSERT kabelkiem duży jack stereo - dwa jacki mono. Ale jak podł±czyć equalizer skoro INSERT mam już zajęty?

Crossover. Jak go podł±czyć i jakimi kablami w moim przypadku (w main out wyj¶cia mikrofonowe a w crossoverze jacki).

Compressor. Może kto¶ mi pomoże z jego ustawieniem... nie wiem kompletnie jak to powinno być ustawione.

Z góry dzięki wszystkim za pomoc.
  • Użytkownik usun±ł konto  
  • Poziom 9  
    Ja już się wszystkiego dowiedziałem. Kamerkę mam dobrze podł±czon± teraz tak jak jest. Kompresor pod INSERT na każdym kanale w mikserze, EQ pod Main insert z tyłu miksera, a crossover na wyj¶ciu między mikserem, a końcówk± mocy.