Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot zamiennik do Came 432Sa otwiera bramę tylko z dalszych odległości

dano123 22 Sty 2012 15:36 2797 2
  • #1 22 Sty 2012 15:36
    dano123
    Poziom 10  

Witam

Po zakupieniu pilota-zamiennika (Link) do Came 432SA i przekopiowaniu kodu z oryginału, pilot zamiennik działa, ale tylko w przypadku, gdy używa się go w odległościach większych niż kilka metrów. :)

Dziwna to przypadłość, ale czy ktoś spotkał się już z takim problemem i wie czym jest on spowodowany ?

0 2
  • Pomocny post
    #2 26 Sty 2012 11:19
    emzet_81
    Poziom 13  

Witam,

Podobnie jest z programowaniem pilotów firmy FAAC droga radiowa LC. Jeżeli podczas programowania odległość pomiędzy pilotem a odbiornikiem wynosi mniej niż metr nie zaprogramujesz pilota, jeżeli wyciągniesz rękę i zwiększysz odległość wszystko jest OK.
    W serwisie mówią że przy małej odległości wzbudza się sygnał pomiędzy nadajnikiem a odbiornikiem i nie można dokonać programowania. Może u Ciebie jest podobna sytuacja. Wzbudza się sygnał.
    Z tym pilotem to ja miałem taki problem że bardzo szybko rozładowywał baterię - 2 miesiące. Jakoś nie wieżę w te zamienniki.
    Jeżeli masz antenkę zwiększającą zasięg pilotów spróbuj ją odłączyć i zobacz czy pomoże.

0
  • #3 26 Sty 2012 19:21
    przysniciel

Poziom 19  

Może odbiornik jest zamontowany gdzieś indziej, przy innej bramie i wypuszczony jest tylko przewód z impulsem (nie wiem czy to prywatna posesja czy wspólnota), co do tych chińskich pilotów kopiujących kod stały to kupiłem kiedyś 20 sztuk, z czego do dzisiaj działa mniej niż połowa. Albo mają marny zasięg albo umierają na amen.

0