Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

President herbert- wyrwane kable z wtyczki od gruszki

kubek2232 22 Sty 2012 15:49 1653 3
  • #1 22 Sty 2012 15:49
    kubek2232
    Poziom 8  

Witam mam problem z wtyczką od radia. Kable są wyrwane i nie mogę znaleźć schematu jak je polutować. Jest też inny problem bo wtyczka jest 6-pinowa a ja mam tylko 4 kable- czerwony żółty czarny i jakaś plecionka bez izolacji. czy ktoś mi może napisać jak te kable polutować? W same gruszce wszystkie kable idą do przycisku dlatego sam nie potrafię dojść jak to dobrze zrobić. Pomoże ktoś?

0 3
  • #3 23 Sty 2012 13:48
    kubek2232
    Poziom 8  

A czy nie ma różnicy biały czy żółty? W tej rozpisce jest mowa o białym a ja mam żółty.

0
  • #4 23 Sty 2012 22:09
    kubek2232
    Poziom 8  

zakładałem nowy temat który jest poświęcony również temu radiu ale jest inny problem wiec opisze go tutaj.
    Problem polega na tym że zostało wyrwane gniazdo (to gniazdo pod które podpina się gruszkę) z płytki. Patrzyłem w środku i zobaczyłem że ścieżki są popękane i nie ma do czego lutować. Moja prośba będzie polegać na zaznaczeniu i podpisaniu na schemacie gdzie mam podpiąć kable od tego gniazda- chodzi mi o to żeby gniazdo nie siedziało w obudowie tylko było luźne i trzymało się na kablach, które będą wychodziły z otworu po tym gnieździe, by można było gruszkę podpiąć. Jeżeli coś nie jasne to proszę napisać to wyjaśnię. To bardzo ważne, jutro jadę w trasę i nawet nie mam gdzie na kilka dni pożyczyć radia. pozdrawiam.

1