Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak przerobić dzwonek domowy aby dzwonił dłlugo-aż jak go nie wyłączę ?

postri 23 Sty 2012 07:44 1840 1
  • #1 23 Sty 2012 07:44
    postri
    Poziom 10  

Witam, potrzebuję przerobić nastepujące urządzenie:

Code:
    "DZWONEK BEZPRZEWODOWY 2 PILOTY 150 METROW 36melodii

Fabrycznie nowy, wysokiej jakości zestaw sygnalizujący gości do domu

Umożliwia w łatwy i szybki sposób założenie elektrycznego dzwonka w każdym mieszkaniu

Bardzo łatwy montaż - piloty można przykleić do ściany za pomocą dołączonej taśmy dwustronnej.
        Nie wymaga żadnych kabli zasilających
        Bardzo duży zasięg urządzenia aż 150 metrów
        Technologia bezprzewodowa umożliwi Ci umieszczenie dzwonków i centralki gdziekolwiek zechcesz
        System przeciwzakłóceniowy zapewnia 100% gwarancję, iż sygnał dzwonka zabrzmi tylko wtedy gdy zostanie nacisnięty przycisk na dołączonych pilotach
        Centralka ma kompaktowe wymiary, zasilana jest na 2 baterie
        Centralka sygnalizuje dzwonek do drzwi za pomocą glośnych dźwięków i sygnałów świetlnych
        Centralka ma możliwość wyboru 32 typów sygnału dźwiękowego
        Bardzo duża trwałość urządzenia: bateria w pilocie wytrzyma aż rok w przypadku gdy będziemy naciskać na przycisk pilota 20 razy dziennie
        Pilot zasilany jest jedną baterią A23 12V ( dołączona do zestawu)

W zestawie

1 x centralka (gong)
        2 x pilot
        2 x bateria 23A 12V
        Całość zapakowana w estetyczny blister

Nie mogę podawać linku z allegro- ale wystarczy wpisaą w wyszukiwarce allegro dzwonek bezprzewodowy

Chodzi o taka przeróbke:

JEST: ktoś naciska na dzwonek i dzwonek dzwoni tylko wtedy jak ktoś to naciska- ew. jest jakis tam krótki czas po wyzwoleniu np 2-10 sek.

MA BYĆ: ma tak długo dzwonić, aż ja nie zdeaktywuje go w centralce. Czyli ktoś naciska dzwonek a on dzwoni dowolnie długo do czasu deaktywacji przeze mnie w centralce.

Zna ktoś takie urządzenie ew. jak to przerobić?

Pozdrawiam
    Piotr

0 1
  • Pomocny post
    #2 23 Sty 2012 09:00
    kindlar
    Poziom 37  

Zasilić przez przekaźnik, którego podtrzymaniem możesz sterować (rozwierając) dodatkowy przełącznik.

0