Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen jumper świeci się kontrolka samochodu z kłódką

24 Sty 2012 11:10 12156 9
  • Poziom 2  
    witam mam problem z moim citroenem jumperem 2.2 hdi nie chce odpalić i świeci się kontrolka samochodzik z kłódką co to może być za przyczyna .
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 15  
    bankowo immo. Warto sprawdzić cewkę naokoło stacyjki, nie spadł Ci kluczyk?
  • Poziom 39  
    Ta kontrolka świeci się kiedy jest problem z odblokowaniem ECM. Przyczyna może być rożna - od uszkodzonej pastylki w kluczu, przez problemy w antenie immobilisera, usterkę w BSI - aż po zgnite wiązki w komorze silnika i brak zasilania na komputerze wtrysku (a kto zna Jumpera ten wie o czym mowa). Tak więc prostej odpowiedzi nie ma a naprawa wymaga wiedzy i przynajmniej podstawowego wyposażenia diagnostycznego do sprawdzania obwodów i sygnałów. I oczywiście schematów elektrycznych pojazdu.
  • Poziom 2  
    Auto stało z dwa miesiące nie odpalane i całkowicie padł mi aku podładowałem go i to własnie się stało. Ale cóż w takim razie będę musiał odwiedzić diagnostę .
  • Poziom 27  
    Albo kogoś kto umie klucze zakodować.
  • Poziom 39  
    Od stania na placu immobilisery się raczej nie uszkadzają, stawiam na wiązki w komorze silnika.
  • Poziom 2  
    to znaczy że kluczyk nie został rozpoznany trzeba wsadzić drugi i będzie ok bo w nim jest immobiliser jak nie rozpozna kluczyka to nie od pali
  • Poziom 2  
    Już odebrałem auto, wykasowali mi immobilaiser