Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Długa instalacja, ciągłe błedy

hazerwwo 24 Sty 2012 18:48 1093 4
  • #1 24 Sty 2012 18:48
    hazerwwo
    Poziom 22  

Witam. Mam pewien problem. Otóż gdy chcę zainstalować GTA SA z płytki to albo instalacja trwa godzinę albo występują błędy przy otwarciu. Przed chwilą udało mi się otworzyć instalację, instalowało się gdzieś z godzinę i pod koniec wyskoczył jakiś błąd (nie pamiętam jaki). Teraz jak włożę płytkę i chcę odpalić instalację to wyskakuję taki błąd:

Po naciśnięciu ok wyświetla się taki błąd:

PS. Płytka w 100% sprawna, na brata laptopie normalnie się wszystko instaluję bez żadnych błędów.

Sprzęt:
    Płyta Główna - Kobian Kob KT266a FDSX
    Procesor - AMD Athlon xp 2400+ 2.0GHz
    RAM - 2x512mb GoodRam
    Karta Graficzna - Geforce 7300GT 128mb Zalman

• #2 24 Sty 2012 19:05
    Matuzalem
    Poziom 43  

Pomijając kroki podane na drugim ze zrzutów sprawdzałeś np. tu: http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=35813.0 podane, a związane m.in. z czyszczeniem rejestru sugestie?

PS.
    Dozwolony użytek w tym wypadku, to wątpliwa podstawa.

• #3 24 Sty 2012 21:50
    hazerwwo
    Poziom 22  

Tak oczywiście naturalnie czyściłem rejestr wielokrotnie czy to CCleanerem czy j16 powetoolsem. Jednak nadal błąd występuję.

• #4 24 Sty 2012 23:26
    TheMrYukari
    Poziom 2  

Miałem podobny problem z Gothic II. I dopiero zainstalowanie windy od nowa pomogło. Spróbuj wyczyścić foldery Temp.

• #5 25 Sty 2012 14:07
    hazerwwo
    Poziom 22  

U mnie postawienie na nowo windowsa niczego nie zmieniło, ale dzięki spróbuję chociaż wyczyścić folder Temp.

Dodano po 8 [minuty]:

No udało mi się uruchomić, ale instalacja idzie bardzo powolnie.. Póki co jest jeden pasek, a minęło chyba z 10minut..

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME