Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laguna II 1,6 16v 2001 centralny zamek w drzwiach kierowcy

24 Sty 2012 20:13 5898 4
  • Poziom 2  
    Witam, chciałbym sie dowiedzieć czy któryś z was rozgryzł co jest z tymi waszymi zamkami ????
    Mój problem to centralny zamek w drzwiach kierowcy zamykam z karty ale juz nie otwiera( tylko kluczyk) rozebrałem posprawdzałem wszystkie zębatki i okazało się ok zawaliłem ruchome elementy specyfikiem (silikon+teflon) ładnie chodziło 2tygodnie otwierało jak i zamykało za pomocą karty i tu nagle trach znowu przestało otwierać drzwi tylko zamyka. I tu moje zapytanie czy ktoś z czymś takim się spotkał ????? i druga sprawa nie pali mi się podświetlanie na drzwiach jak i nie pokazuje na komputerze otwartych drzwi ( Przód lewy i prawy)
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 25  
    Uszkodzony siłownik drzwi kierowcy. Wymiana tylko na nowy lub solidna konserwacja.
  • Poziom 2  
    A to powiec mi czy wymiana samego silniczka wystarczy podobno da sie to zrobic bo wszystkie elementy zamka sa w idealnym stanie
  • Poziom 18  
    No kolego musisz wymienić silniczek oraz swicze te zamki laguny to porażka bardzo awaryjne.
  • Poziom 2  
    powiem tak problem zamka rozwiazany wyczyscilem go dokladnie bezyna ekstrakcyjna poczekalem az wyschnie po czym nasmarowalem dokladnie plynem hamolcowym wiadomo nie zamarza. I wszystko gra mawet w te duze mrozy, pozostal jeden problem odnosnie podswietlenia w drzwiach kierowcy zapewne wymiana zarowki pomoze ale naj bardziej ciekawi mnie czemu na komputerze nie pokazuje kiedy otwieram drzwi