Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zestaw kolumn do wzmacniacza unitra PW-7020

tangofox 24 Sty 2012 21:17 1127 3
  • #1 24 Sty 2012 21:17
    tangofox
    Poziom 14  

Witam.
    Dzięki informacjom z elektrody udało mi się uruchomić wzmacniacz Unitra PW-7020. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie to, że kolumny które miałem do wzmacniacza (Unitra-Tonsil, nazwa modelu była zdarta) były w tak złym stanie, że nadawały się jedynie na śmieci. Czy ktoś z forumowiczów byłby w stanie zasugerować, jakie kolumny (2szt) będą kompatybilne z tym wzmacniaczem pod względem mocy jak i pasma wyjściowego tego wzmacniacza? Temat może głupi, ale szukając na znanym portalu aukcyjnym nie mogłem znaleźć żadnych zestawów w rozsądnej cenie, a jak już jakieś znalazłem to uszkodzone. :( W grę wchodzi też zrobienie takich kolumn od podstaw.

Generalnie chciałbym, aby cena kolumn zamknęła się w 400zł za obie i aby elementy do ew. budowy były łatwo dostępne.

Pozdrawiam

0 3
  • #2 24 Sty 2012 21:53
    benek161
    Poziom 21  

Muzyka? Wielkość pokoju? Myślisz że wróżki tu zatrudniamy? Musisz podać podstawowe informacje żeby coś ci doradzić

0
  • #3 24 Sty 2012 21:59
    tangofox
    Poziom 14  

Przepraszam za brak info.

Wielkość pokoju ~20m^2 (~4x5m)
    Muzyka to głównie Rock,metal,punk. Czasami muzyka z radia , czyli mix gatunków ale to żadko.

Myślałem nad kolumnami o mocy 2x70W(albo więcej) tak żeby pasowały do wzmacniacza(2x35W).

0