Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Mastercook PTE-1036 cieknie

Eccles 25 Sty 2012 07:10 4925 4
  • #1 25 Sty 2012 07:10
    Eccles
    Poziom 2  

Witam!

Mam następujący problem:

Pralka Mastercook model PTE-1036
    ładowana od góry

Pralka cieknie, z przodu. Niezbyt intensywnie ale jednak. Zauważyłem, że wyciek jest tylko gdy pralka pierze na normalnym programie (czyli najdłużej to trwa). Na programie ekspres i na programie prania ręcznego nic nie cieknie. Z tego co się zorientowałem największy wyciek jest przy wirowaniu jednak nic nie sugeruję ;)
    Nie mam jakiegoś doświadczenia w naprawie ale jednak gdyby to było coś co mogę zrobić sam to złapię się za to.

Jakiś czas temu wymieniłem wąż doprowadzający wodę do pralki bo uszczelka była stara. Teraz jest nowy więc to raczej nie to. Sprawdziłem też filtr ale jest czysty

Z góry dziękuję za odpowiedzi

0 4
  • #2 25 Sty 2012 15:42
    karol5608
    Poziom 28  

Nikt na odległość nie zajrzy do środka, żeby zobaczyć skąd wydostaje się woda.

0
  • #3 25 Sty 2012 22:00
    kamild90210
    Poziom 17  

Witam.Podłóż kawałek tektury albo kartonu pod pralkę nastaw pranie i obserwuj kiedy pojawi się woda w ten sposób zlokalizujesz miejsce wycieku.Napisz o swoim doświadczeniu

0
  • #4 26 Sty 2012 05:02
    Eccles
    Poziom 2  

Heh jak na złość akurat jak nastawiłem wczoraj pranie i włożyłem pod spód gazetę to ani kropelki nie było.
    Jednak jak zauważyłem wcześniej wyciek jest raczej z przodu pralki

0
  • #5 26 Sty 2012 10:46
    kamild90210
    Poziom 17  

Witam.Spróbuj odkręcić jeden z boków zwróć uwagę na zacieki w górnej części.Typowe uszkodzenia to fartuch ,łożyska , wąż.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo