Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z odbiorem Polsatu

21 Gru 2004 17:16 1259 7
  • Poziom 2  
    Witam!
    Jest moze ktoś w stanie pomóc mi rozwiazać problem z odbiorem Polsatu?Mieszkam w Starachowicach i nie mam możliwości z dostatecznym odbiorem Polsatu z nadajników nadziemnych!Antena szerokopasmowa nie jest wystarczająca do odbioru:)
    Tak więc pytam sie,może ktoś ma jakieś rozwiązanie,może posiada układ w postaci anteny, lub poradzi mi w tej sprawie.
    Jeśli tak to bede bardzo wdzięczny:)
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Poziom 12  
    witam tak na moje to kup sobie satkę np. www.allegro.pl i wszysto jasne jak dobrze trafisz to nawet i za 50 pln kupisz a jak kupisz sam tuner to ja mam talerz za 10 pln opchnę pozdro
    mm200
  • Poziom 21  
    jak ci nie odbiera na twojej siatce to popros o inny wzmacniacz antenowy o wiekszym wzmocnieniu
  • Pomocny post
    Admin grupy audio
    Witam
    nie napisałes jaką masz antene i jaki wzmacniacz. Zorientuj sie skad nadawany jest polsat w Twoich okolicach, bo być moze inne programy nadawane są z jednego nadajnika, a polsat z innego ( u mojej babci tak jest tyle ze z TV4 ). Czekam na dalsze informacje.

Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Wielkie dzięki za odpisanie na moje pytanko!Odnosnie mojej siatki i parametrów wzmacniacza w tej chwili nie moge nic powiedzieć wiecej na chwile obecną!W najblizszych dniach postaram się o takowe info!Jeśli chodzi i nadajnik,to znajdował się w kierunku południowym (na Świętym Krzyżu),w tym samym kierunku mam okna mojego mieszkania!Teraz natomiast nadajnik znajduje się w stronę Radomia na północ.Nadajnik z tego co wiem miałbyć mocniejszy,a jednak ja juz nie mam możliwości na odbiór!Na wszelki wypadek moj nr kont. gg to : 7069856

Dodano po 3 [minuty]:

Wielkie dzieki wszystkim, którzy odpisali na mój temat:)
  • Poziom 20  
    witam
    w Kielcach polsat nadaje na kanale 22 z nadajnika umieszczonego na kominie Elektrociepłowni Kielce na ul. Hubalczyków , nie na Św. Krzyżu - to takie małe sprostowanie , a to troche inny kierunek niż na Św. K. , choć jak na szerokopasmówke to powinno być w zasigu "widzenia" anteny , tak czy inaczej postaraj sie tak jak mówią koledzy o mocniejszą płytkę wzmacniacza
    Pozdrawiam !
  • Poziom 16  
    Mam małe sprostowanie lub pytanie. Mam założoną antenę SAT starą analogową i tam nie ma polsatu. Są tylko trzy programy pl: TVN, Polsat 4, TV Polonia i oczywiście kupa śmieci arabskich itp. Jeśli chodzi o odbiór jednego słabego programu to polecam antenę kierunkową wąskopasmową typu Yagi ok. 22 elementową ze wzmacniaczem zewnwętrznym (zamontowanym przy antenie na dipolach).