Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Wave s533 Błąd w karcie pamięci SanDisk 4GB

sztylet077 25 Sty 2012 17:09 2132 5
  • #1 25 Sty 2012 17:09
    sztylet077
    Poziom 14  

Witam.
    Wczoraj u kolegi chciałem nagrać x5 odcinków filmu po 350 MB miejsca miałem 2,5GB. Wyjołem kartę i włożyłem do adaptera ( czy jakoś tak) i adapter do USB zaznaczyłem i wkleiłem te 5 odcinków pokazał się czas 40 min. Po upływie 10 min pasek był może w 1/10 przesyłania plików a czas nadal 40 min. Wyjołem i włożyłem karte myślełem że jakiś błąd. Po ponownym włożeniu karta nie chciała sie odczytać znaczy otwierałem ją i okno sie zawieszało.
    Zrezygnowałem z wgrywania filmów. gdy włożyłem karte pamieci do telefonu Samsung wave s533 karta sie wczytała. Zobaczyłem że wgrał sie 1 odcinek prówboałem usunąc lecz kilka razy się zawiesił telefon a raz udało mi się usunąć lecz po wyjęciu i włożeniu karty film nadal był . Pomyślałem żeby sformatować kartę i sformatowałem ( przez telefon w opcjach) pojawił się błąd. Weszłem w pliki i okazało się ze format innych filmików się zminił nie mogłem otworzyć. Więc usunołem WSZYSTKO z karty. telefon wyłączyłem i włączyłem i wszystkie pliki nadal są a przeciesz je usunołem.
    To wada karty ? Czy może coś w telefonie ?
    nie próbowałem jeszcze formatować przez kompóter ( po podłączeniu pod USB)

Ps. Gdy włączam gre ( jest na karcie pamieci) gra po 1 min sie zawiesza wraz z telefonem i muszę wyjmować i wkładać baterie.
    Ps2. Przed chwilą usunołem ten 1 odninek przez kabel USB i po włożeniu karty do telefonu odninek nadal jest.

0 5
  • #3 26 Sty 2012 14:04
    sztylet077
    Poziom 14  

Niestety. Karte w włożyłem do telefonu i podłączyłem telefon przez USB do kompa. Dałem Mój Komputer -> Wave533 > Card i opcje i formatuj 1 razem formatowała się 5-6 min i wyskoczył błąd " Nie można ukończyć formatowania urządzenia." a 2 razem już po 1 min wyskoczył ten sam błąd. Karta niesformatowana co mam zrobić ?
    Po odłączeniu Telefonu od kompa telefon jest zawieszony muszę wyłączyć i włączyć.

0
  • #4 26 Sty 2012 23:15
    OlekMTG
    Poziom 34  

Uszkodzona karta, jeśli jest na gwarancji to reklamować, jeśli nie to trzeba kupić nową.

0
  • #5 27 Sty 2012 15:33
    suchy85LKR
    Poziom 11  

Można spróbować formatowania po przez czytnik PC jeśli nie będzie efektów karta do śmieci.

0
  • #6 30 Sty 2012 22:19
    sztylet077
    Poziom 14  

Niestety karta do śmieci :((

0