Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung Wave s533 Błąd w karcie pamięci SanDisk 4GB

sztylet077 25 Jan 2012 17:09 2300 5
    sztylet077
    Level 14  
    Witam.
    Wczoraj u kolegi chciałem nagrać x5 odcinków filmu po 350 MB miejsca miałem 2,5GB. Wyjołem kartę i włożyłem do adaptera ( czy jakoś tak) i adapter do USB zaznaczyłem i wkleiłem te 5 odcinków pokazał się czas 40 min. Po upływie 10 min pasek był może w 1/10 przesyłania plików a czas nadal 40 min. Wyjołem i włożyłem karte myślełem że jakiś błąd. Po ponownym włożeniu karta nie chciała sie odczytać znaczy otwierałem ją i okno sie zawieszało.
    Zrezygnowałem z wgrywania filmów. gdy włożyłem karte pamieci do telefonu Samsung wave s533 karta sie wczytała. Zobaczyłem że wgrał sie 1 odcinek prówboałem usunąc lecz kilka razy się zawiesił telefon a raz udało mi się usunąć lecz po wyjęciu i włożeniu karty film nadal był . Pomyślałem żeby sformatować kartę i sformatowałem ( przez telefon w opcjach) pojawił się błąd. Weszłem w pliki i okazało się ze format innych filmików się zminił nie mogłem otworzyć. Więc usunołem WSZYSTKO z karty. telefon wyłączyłem i włączyłem i wszystkie pliki nadal są a przeciesz je usunołem.
    To wada karty ? Czy może coś w telefonie ?
    nie próbowałem jeszcze formatować przez kompóter ( po podłączeniu pod USB)

Ps. Gdy włączam gre ( jest na karcie pamieci) gra po 1 min sie zawiesza wraz z telefonem i muszę wyjmować i wkładać baterie.
    Ps2. Przed chwilą usunołem ten 1 odninek przez kabel USB i po włożeniu karty do telefonu odninek nadal jest.
    sztylet077
    Level 14  
    Niestety. Karte w włożyłem do telefonu i podłączyłem telefon przez USB do kompa. Dałem Mój Komputer -> Wave533 > Card i opcje i formatuj 1 razem formatowała się 5-6 min i wyskoczył błąd " Nie można ukończyć formatowania urządzenia." a 2 razem już po 1 min wyskoczył ten sam błąd. Karta niesformatowana co mam zrobić ?
    Po odłączeniu Telefonu od kompa telefon jest zawieszony muszę wyłączyć i włączyć.
    OlekMTG
    Level 34  
    Uszkodzona karta, jeśli jest na gwarancji to reklamować, jeśli nie to trzeba kupić nową.
    suchy85LKR
    Level 11  
    Można spróbować formatowania po przez czytnik PC jeśli nie będzie efektów karta do śmieci.
    sztylet077
    Level 14  
    Niestety karta do śmieci :((