Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wielki słownik rosyjski PWN - nie mozna uruchomić rosyjskiej klawiatury

chabina 25 Jan 2012 18:06 1831 4
    chabina
    Level 10  
    Witam

Zainstalowałem na kompie z Windowsem 7 ww. słownik wszystko działa bez problemu oprócz tego że dostępna w programie klawiatura ekranowa ma rosyjską czcionkę jednak po naciśnięciu danego znaku na ekranie wpisywane są zupełnie inne symbole ( cyfry itp)

Program był przewidziany dla Win Xp lub Vista więc próbowałem odpalać go w różnych trybach zgodności jednak nic to nie dało.

Zmienianie języków klawiatury w windowsie też nie daje rezultatu.
    Także zmiana układu między polski 214 a programisty nie pomaga.

Wpisywanie tekstu z klawiatury ekranowej windowsa daje takie same efekty jak wyzej.

może ktoś ma jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem?

pozdrawiam
    mihaaas
    Level 2  
    Cześć,
    pisałem do pomocy technicznej. Jeśli posiadasz wersję 1.0 programu to masz ten sam problem co ja - wersja jest niekompatybilna z siódemką.
    chabina
    Level 10  
    Ja też mam wersję 1,0.
    To znaczy że nie ma sposobu na odpalenie tego pod Win 7?

Pozdrawiam
    mihaaas
    Level 2  
    Nie napiszę Ci na 100%, że nie ma, ale podejrzewam taki stan rzeczy. W programie nie uświadczyłem żadnej odpowiedniej opcji, uruchamianie w trybach zgodności nie pomaga.

W dodatku niedawno sprawdzałem program na Windowsie XP i hulał aż miło.

Zainstalowałem właśnie wersję 2.0: działa tak, jak można by sobie tego życzyć.

Pozdrawiam słonecznie.
    Guga_deLux
    Level 1  
    Ja mam też taki problem, ale pojawił się on po wymianie dysku i reinstalacji systemu. Wcześniej na win7 chodził... teraz mam problem...