Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozłączający się internet

25 Sty 2012 18:23 1091 4
  • Poziom 2  
    Witam!

Przeszukałam "pół internetu" żeby znaleźć rozwiązanie mojego problemu, żeby znaleźć ludzi, którzy mieli podobny problem i go rozwiązali.
    Niestety, nie udało się, dlatego bardzo chciałabym poprosić kogoś o pomoc.

Problem polega na tym, że rozłącza mi się internet. W najgorszych momentach nawet co 2 minuty. Nie udało mi się wychwycić kiedy DOKŁADNIE, jednak CHYBA najczęściej wtedy kiedy coś ściagam/rozmawiam przez skype'a itp.

Zaczęło się od kiedy zmieniliśmy dostawcę internetu na ORange.
    Problem jest dziwny, gdyż dotyczy tylko mnie i mojego komputera, nikt z pozostałych domowników tego nie ma.
    W chwili gdy połączenie zanika Rozłączający się internet
    "wystarczy" (jest to bardzo uciążliwe) rozłączyć się i połączyć ponownie z Orange.
    (wszytskie trzy obrazki w chwili 'rozłączenia').

Router był już restartowany wiele razy, nowe IP itp. Dodam, że ciężko będzie zadzwonić do dostawcy po poradę w tej sprawie gdyż obecnie przebywam w Hiszpanii i moja znajomość języka chyba nie pozwoli na dogadanie się w tej kwestii.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc,
    Pozdrawiam
  • Poziom 43  
    Spróbuj łączyć się dla testu poprzez kabel sieciowy, nie przez WiFi.
  • Poziom 13  
    Skoro problem dotyczy tylko twojego PC'ta prawdopodobnie masz uszkodzoną kartę WIFI .
  • Poziom 2  
    laptop.

Dziękuję, spróbuję z kablem jeszcze, chociaż ciężko przewidzieć po jakim czasie będzie wiadomo czy rozłączy czy nie, eh.