Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi A4 8K Kombi LED z tyłu jak podłączyć

FHuXenon 25 Jan 2012 19:36 12916 25
    FHuXenon
    Level 2  
    Witam. Jak w temacie. Obecnie auto ma lampy z tyłu na zwykłe żarówki, mam już tylne lampy LEDOWE oczywiście oryginalne AUDI. Wtyczki są inne, redukcje już zrobiłem a a nawet dostępne są na eBay za kolosalną cenę 200 euro.Mniejsza o większość. Jak po podłączeniu tych lamp przeprogramować bortnez aby obsługiwał ledy ? Do dyspozycji mam program VAS V17PL z raczej chińską głowicą bo z allegro za około 700zł. Proszę o pomoc doświadczonych lub tych co grzebali przy tym. Z przodem się uporałem, wszystko działa jak powinno nawet LEDY się ściemniają. :D
    marrt
    Level 15  
    moze jakis opis jak zrobiles lampy przednie
    FHuXenon
    Level 2  
    nie ma problemu, mam dokładnyc schemat gdzies w komputerze. potrzebne beda zwykłe lampy h7 h7 i bi xenon led koniecznie z modułami do led. przetwornic od xenonów i zarówek nie musi byc to inny temat.wiecej na @.
    wrclaguna
    Level 12  
    Ja jestem po tym zabiegu zmiany lamp ze zwykłych na LED .

Trzeba kupić w ASO wtyki bo są inne niz w standardowych lampach i zrobić odpowednie kodowanie

misiek-888
    Level 36  
    Jak masz Vas to możesz to tylko zrobić online podając kod w wersji sedan 05060. Ja nie mialem vas i zrobili mi w serwisie za 200 zł
    wrclaguna
    Level 12  
    misiek-888 wrote:
    Jak masz Vas to możesz to tylko zrobić online podając kod w wersji sedan 05060. Ja nie mialem vas i zrobili mi w serwisie za 200 zł

Ja to robię zwykłym VCDS -em :)
    misiek-888
    Level 36  
    Może w avancie bo u mnie sie kodowanie nie zmieniło tylko czesć programu.
    wrclaguna
    Level 12  
    Ostatnio kodowaliśmy nawet tylne lampy A5 z USA na EU .

W sumie zeszło nam 6 godzin ale dało radę ,oczywiście na FISIE i w Komforcie zero błędów .
    piotrozog
    Level 11  
    Witaj
    Obecnie stoje przed takim samym problemem tj. chce założyć lampy led z tyłu a mam zwykłe żarówki.

Coś mi możesz pomóc w temacie które sterowniki przekodować ?
    wrclaguna
    Level 12  
    Tylko Moduł Komfortu odpowiada za kodowanie tylnych lamp .

Dodatkowo trzeba zakupić wtyki bo są inne .

piotrozog
    Level 11  
    a coś z kodowaniem możesz pomóc ?
  • Helpful post
    wrclaguna
    Level 12  
    Jak potrzebujesz lampy LED do avanta mam nówki sztuki :|

Wiecej info na maila .
    piotrozog
    Level 11  
    Lampy już mam kupiłem na ll ale kolega będzie chciał ale czeka aż ja się uporam z problemem
    wrclaguna
    Level 12  
    Powiem krótko , ze kodowanie nie było proste :( Swego czasu poświęciliśmy na to kilkadziesiąt godzin . Tak normalnie to w ASO nie ma możliwości tego zrobić poniewaz przewidują wymianę MODUŁU itd.

oskaraao
    Level 2  
    to nie jest prosta sprawa choćby z tego prostego powodu , że w module komfortu siedzą klucze od immobilizera.Dlatego ASO wymienia cały moduł zamawiając go wcześniej u producenta.Dostarczany jest do serwisu preinstalowany tj.m.in. z zaimplementowanymi kluczami
    wrclaguna
    Level 12  
    Widze ze kolega oskaaro wie o co kaman ;)
    natanika
    Level 2  
    kolega wrclaguna daj nr tel mam pytanie o te ledy jestem z krosna
    Orzech007
    Level 2  
    Witam
    Jestem w trakcie montażu lamp z 2012 lifcie (wcześniej miałem zwykłe żarówkowe). Mam podłączone lampy. Świecą nie do końca dobrze np. kierunkowskaz świeci tylko na części bocznej a w klapie nie i takie tam. A do tego mam błędy na konsoli kierowcy. Mam pytanie do wtajemniczonych. Czy jest potrzeba wymiany modułu komfortu ? Posiadam komfort ...064 N. Czy może jest możliwość kodowanie tego modułu ? Jeśli ktoś posiada avanta z Led-ami to proszę o przesłanie na priv oznaczenia modułu. Może podmiana modułu załatwi sprawę.
    Pozdrawiam
    wrclaguna
    Level 12  
    Tak na tym MODULE mozesz przekodować
    Orzech007
    Level 2  
    Witam
    Dziękuje wrclaguna za pomoc.
    Czy jest ktoś wstanie pomóc w kodowaniu lamp z 2012 lift ??? Może jakieś kontakty w pomorskim ?
    Pozdrawiam
    QaDo
    Level 19  
    Witam,
    Podrzuć kolego ceny dla wersji sedan jestem zainteresowany, rozumiem numer kodowania podrzucasz gratis :) Do dyspozycji jest VAS jak i VCDS.
    tatanka
    Level 20  
    Czy 8K0 907 064 AE da się przekodować na LED :?:
    pioterek55
    Level 1  
    witam i podlacze sie do kwestii z lampami led tyl .
    mam pytanie , czy idzie przekodowac modul 4F0 907 289E zeby swiecily jak naleza ledowe lampy sedan z roku 2009-2010 poliftowe ?
    auto z roku 2005 bez obslugi lamp led sedan 2.4 benzyna .
    dziekuje i pozdrawiam
    TasiorK
    Level 9  
    Witam. podłącze sie pod temat. Będę się brał za zmiane lamp w b8 sedan na led. Mam pytanie co do wtyczek przy lampach. Jak mam przełożyć piny ze starych wtyczek do nowych? pin ze starej wtyczki w to samo miejsce do nowej? jeżeli inaczej to może macie jakiś schemat? z góry dzięki.
    Pati
    Level 27  
    Witam! Podłącze sie do tematu. Potrzebuję podłączyć się pod przewody od tylnych kier. i pod czujnik klapy z tego co dedukuję schodzą się one do komfortu w tym aucie (A4, A5) 2012. Pytanie: czy dobrze myślę,? i gdzie dokładnie on się znajduje. Pozdrawiam!