Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
HeluKabel Akademia WiedzyHeluKabel Akademia Wiedzy
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen Xsara 1 zawiesza sie wskaźnik paliwa na desce rozdzielczej

25 Jan 2012 21:35 5221 6
  • Level 8  
    Witam mam problem tego typu ze zawiesza mi sie wskaznik poziomu paliwa raz pokazuje ze jest paliwo a raz ze go nie ma.Jak juz pokaze ze jest paliwo to po jakims krotkim czasie wskazowka pokazuje rezerwe a nawet schodzi do samego zera mimo tego ze paliwo jest w zbiorniku.wymienilem pompe paliwa w Ciroenie i dalej to samo.Czy moze mi ktos pomoc co jeszcze moze byc przyczyna takiego zachowywania sie wskaznika paliwa?Prosze o szybka odpowiedz.
  • HeluKabel Akademia WiedzyHeluKabel Akademia Wiedzy
  • Level 39  
    Skoro pompa jest nowa to należy jeszcze sprawdzić instalację elektryczną a gdyby tam nie było usterki to przyczyna tkwi w tablicy wskaźników.
  • HeluKabel Akademia WiedzyHeluKabel Akademia Wiedzy
  • Level 8  
    Czyli chodzi o cala tablice wskaznikow??Predkosciomierz , obrotomierz i ta cala reszta??

Dodano po 37 [sekundy]:

Prosze mi powiedziec w jaki sposob trzeba sprawdzic ta instalacje??
  • Level 13  
    podjedź do elektryka on lepiej to zrobi i na pewno szybciej a koszt naprawy nie będzie duży
  • Level 8  
    tylko trzeba jeszcze znalesc dobrego elektryka tutaj na podkarpaciu.chyba zmienie licznik i jak to nie pomorze to wtedy odwiedze jakiegos elektryka.
  • Level 2  
    kolego napisz domnie becker1984(malpa)wp.pl mialem ten sam problem ale jest oki
  • Level 8  
    Napisalem do Ciebie becker1984 prosze o szybka odpowiedz na forum lub na maila jak to zrobiles ze jest ok.