Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung NC-10 i LCD Grundig Vision 6 przez złącze PC

zygzag70 26 Sty 2012 19:13 773 0
  • #1 26 Sty 2012 19:13
    zygzag70
    Poziom 14  

Witam. Coś mnie ostatnio nie lubią urządzenia audio-video a w zasadzie to one siebie wzajemnie nie lubią. Jakiś czas temu kupiłem sobie w/w netbooka z systemem WinXP. Kupiłem sobie odpowiedni kabel, podłaczyłem nim NC-10 do w/w LCD-ka i wszystko hulało jak należy. Po jakimś czasie "wsadziłem" do Samsunga więcej RAMu, Win 7HP, zainstalowałem wszystkie potrzebne sterowniki ze strony Samsunga i...no właśnie, nie kojarzę czy próbowałem po tym podłączyć go do LCD. Kiedy jednak ostatnio zapragnąłem się w taki sposób podpiąć okazało się, że "to se ne da". Na ekranie TV wyrzuca mi info "poza zasięgiem"(?!że niby co, z TV zrobiła się komórka?!) 8-O Co jest grane, co się mogło stać? Dodam, że rzutniki doskonale wspólpracują z moim Samsungiem, tak samo monitory LCD. A TV nagle przestał :cry: Ma ktoś jakiś pomysł?

EDIT:
    Sam pytanie, sam odpowiedź. Sorry za zawracanie gitary ale znalazłem przyczynę. Przy podłaczonych urządzeniach, we "właściwościach grafiki" netbooka (pp myszy na pulpicie->właściwości grafiki->uruchom->ustawienia grafiki) zmieniłem rozdzielczość na 1024x768 i częstotliwość odświeżania na 60Hz. Wcześniej, nie wiem z jakiego powodu, po podłączeniu Sama do Grundka ustawiało mi rozdzielczość o jeden poziom wyżej tj. 1152x864 i 75Hz na co nie zwróciłem uwagi bo po rozłączeniu wracało na stare więc nawet nie widziałem tego 75HZ (60Hz było jedyną opcją). Dziękuję wszystkim, którzy przeczytali mój post i nie umieścili go głeboko w d...starając się coś wymyślić :D

0 0