Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung I8000. Nie mogę zainstalować AutoMapy - wybieram miejsce...

26 Sty 2012 20:43 2796 2
  • Poziom 10  
    Witam
    Próbowałem zainstalować AM zarówno wersję 6.7 jak i 5.5.3 na telefon Samsung omnia2 (I8000). Instaluje przez ActiveSync. Podczas instalacji wybieram miejsce instalacji: programu i map. Jest to kolejno dla programu-moja pamięć(za pierwszym razem)/karta pamięci(za drugą próbą) i dla map-karta pamięci. Podczas instalacjii nagle zostaje ona przerwana i wyskakuje monit że jest za mało miejsca na urządzeniu docelowym. Zamiast w kartę pamięci AM instaluje się do "Pamięci głównej" chociaż zaznaczyłem inne miejsca docelowe. Mało tego, program instalacyjny tworzy sobie sam w Pamieci głownej folder "Karta pamięci". W Pamięci głownej jest za mało miejsca na AM bo tylko 45MB. Próbowałem dwóch kart pamięci: 1-Nokia 16GB, 2-Kingston 2GB i za każdym razem to samo więć nie jest to wina karty. Były one również formatowane przez program SDFormatter. Próbowałem zainstalować przez "czytnik kart i ActiveSync" ale podczas instalacji opcja instalacji na czytnik jest nieaktywna (pozostaje tylko na urzadzenie przenosne i PC/Tablet). Instalacja bez użycia ActiveSync na samą kartę (ustawiona na pamięć masową) też nie pomaga. Co prawda AM się instaluje ale po włożeniu karty do telefonu i kliknięciu na wgrany program aplikacja nie działa. W czym tkwi problem?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 39  
    Po pierwsze nie zamieszczaj trzech postów pod rząd z tym samym, po drugie weź zwykły czytnik kart SD/microSD, zainstaluj na nim AM w wersji dla WIndows Mobile 5/6, włóż kartę do urządzenia, program zainstaluje się sam.
    Program sobie nie tworzy tego katalogu "karta pamięci" bo jest on tam cały czas.
    Problem o którym piszesz występuje też na niektórych HTC - aby poprawnie zainstalować AM przez ActiveSync konieczne jest przywrócenie ustawień fabrycznych telefonu i po tym idzie gładko.
  • Poziom 10  
    Mam AM pod WM 6.5 i jak juz napisałem próbowałem zainstalować na czytnik z kartą. Zainstalowałem na kartę jak napisałem. Następnie włożyłem kartę do telefonu i nic. Aplikacja nie działa i jest monit iż "Nie można zainicjować aplikacji bo jest to niepoprawna aplikacja systemu. Więc w ten sposób nie działa. A jeśli chodzi o instalacje przez ActiveSync jak pisałem to tworzy się na telefonie kopia folderu "Karta pamięci" dokładnie mówiąc. Zamiast wpakować mi instalkę na karte pamięci to program instalacyjny tworzy kopię folderu Karta pamięci i tam to pakuje. Tyle tylko że ta kopia znajduje się na pamięci głownej a tam jest tylko 45MB wolnego miejsca i dlatego przerywa instalacje. Reasumując mam na telefonie dwa foldery o nazwie Karta pamięci. Jeden z nich już tam był i jest to moja fizyczna karta a drugi folder zostal utworzony podczas instalacji i leży w pamięci głownej...

Dodano po 2 [minuty]:

I podczas włożenia karty z zainstalowaną AM do telefonu program nie instaluje się sam... Oczywiście podczas kliknięcia na zainstalowana aplikacje.

Dodano po 1 [minuty]:

Przywrócenie ustawień fabrycznych też nic nie daje....

Dodano po 25 [minuty]:

Sama automapa działa bo mogę ją zainstalować przez ASync. Wybieram miejsce instalacji i instaluje mi zawsze do pamieci glownej telefonu. Niewazne czy wybiore jako miejsce docelowe karte pamieci czy Moja pamieć. Zawsze instaluje mi do pamieci glownej zamiast tam gdzie wybralem. I podczas instalacji tworzy folder kopie albo Moja pamiec albo Karta pamieci w zalezności jakie miejsce wybralem podczas instalacji. Tyle tylko ze sama program mi sie zmiesci do Pamieci glownej bo zajmuje pare mb a juz mapy nie wchodzą bo sa za duze i dlatego inst sie przerywa. Nie wiem czemu nie instaluje mi ani na karte ani do mojej pamieci tylko wszystko wrzuca do Pamieci głownej. Wgrałem samą AM do telefonu a co z mapami. Chce je wrzucic na karte ale nie moge zainst na karte samych map bo wyskakuje mi monit ze wersja map jest za stara...