Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Hp Pavilion dv 6000 i słuchawki bluetooth motorola S9

egons 26 Sty 2012 20:53 3117 2
  • #1 26 Sty 2012 20:53
    egons
    Poziom 15  

Witam.
    Jak w temacie dokładny model laptopa to dv6640ew, słuchawki bluetooth wykrył i "niby" są podłączone widoczne ale nie jest odtwarzany dźwięk przez nie (nie słychać dźwięku w słuchawkach a co za tym idzie nie odłącza głośników laptopa-słychać tylko dźwięk w głośnikach laptopa) ani nie można prowadzić rozmowy przez skype.
    Widoczny status jak słuchawki są włączone.

Tu widoczny status po wyłączeniu słuchawek

Czy ktoś spotkał się z takim problemem?

Po napisaniu tego postu podłączyłem ponownie słuchawki i co się okazało w statusie wszystkie ikonki były aktywne (na zrzucie ekranu widać dwie aktywne) i po wybraniu w skype dźwięk bluetooth słuchawki i mikrofon działają ale jak wybiorę wysokiej jakości dźwięk bluetooth to nie działa. W każdym razie skype działa ze słuchawkami ale co z muzyką i filmami? Jakiego ewentualnie oprogramowania-programu użyć (bo chyba w tym tkwi problem) do odtwarzania filmów i muzyki przez bluetooth?
    Przy zakupie takich słuchawek zakładałem że po podłączeniu ich do komputera będą działać jak słuchawki na kablu czyli włączam a głośniki zostają programowo odłączone i słyszę wszystkie dźwięki z komputera przez słuchawki obojętnie czy to będzie gra,film czy muzyka.

0 2
  • #3 26 Sty 2012 22:45
    egons
    Poziom 15  

Przy próbie instalacji tych sterowników (wcześniej odinstalowałem te co były) jest taki efekt jak na zrzucie ekranu:

na drugim laptopie gdzie mam moduł bluetooth na usb i zainstalowany blusolei działa wszystko ok albo wybieram słuchawki albo handset a na hp dv600 i wbudowanym bluetooth ze sterownikami dedykowanymi wykrywa mi tylko jako handset jest opcja audio geteway w opcjach bluetooth na laptopie ale tego nie wykrywa, ojawia się komunikat że usluga audio geteway nie jest udostępniana przez motorola s9 hd co jes bzdurą bo na drugim laptopie działa.

0
  Szukaj w 5mln produktów