Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka wkrętarkę kupic?- Makita 6271DWAE, Hitachi DS12DVF3 czy Dewalt DC740

26 Sty 2012 21:49 13100 5
  • Poziom 11  
    Planuje kupić wkrętarkę i mój wybór stanął na Makicie 6271DWAE, Hitachi DS12DVF3 i DC740. Mam na ten cel 500zł może być i 1000zł byle było by warto dołożyć tyle. Wkrętarka musi mieć akumulatorki 2Ah najlepiej 2 letnią gwarancje.Krótki czas ładowania. Ma być używana do wkręcania wkrętów, wiercenia (do betonu mam inne wiertarki). Będzie pracowała przy drewnie, płytach GK i konstrukcjach do nich. Mam w planach remont dachu i płotu więc musi i tam się sprawdzić.
    Czy są jakieś lepsze wkrętarki w tym przedziale cenowym :?:
    Która jest mniej awaryjna :?:
    Nie chcę by rozpadała się jak poprzednia Einhell AS-G 14,4 zresztą wymieniali mi ja na gwarancji chyba z 5 razy a rozpoczęte prace musiałem niestety kończyć zwykłą wiertarką elektryczną :cry: .
    Co sądzicie o wkrętarkach Celma czy są warte uwagi? Bo ceny są ciekawe.
  • Poziom 13  
    Ja polecam firmę METABO http://www.metabo.pl/ mam z tej firmy mam wiertarkę 12lat i nic nie wymieniłem non-stop jest w użyciu i działa bezproblemowo. Wkrętarki tez maja dobre tylko musisz dobrać pod siebie. Ja z tych co podałeś wybrał bym Makite bardzo dobra firma albo Dewalt.
  • Poziom 9  
    ze swojego doświadczenia mogę polecić ci wkrętarkę Hitachi
    jest lekka ,szybko się ładują baterie
    do drewna jest idealna
    swoją mam już 4 lata ,
    żadnych problemów z nią nie było
  • Poziom 43  
    Weż coś z bateriami Li-ion. Makita ma wbudowany balanser do takich ogniw, więc ładuje je bardzo szybko i pewnie.
  • Poziom 2  
    Pracuję w firmie budowlanej w Norwegi (głównie wykończeniówka) i tam wkrętarek używa się praktycznie do wszystkiego! Używam 12V i 18V takich firm jak Hitachi,Makite i Dewalta i bez względu na to co mówią inni ja polecam Dewalta! Solidne wykonanie,duża moc i żywotność!
  • Poziom 15  
    Wkrętarka Makita 6271 DWAE jest super. Dwie pojemne baterie, szybka ładowarka. Jedynie to będziesz musiał pilnować żeby nie doładowywać (baterie NiCd). Posłuży na pewno lata.