Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

407 Peugeot 1.8 ST -RATUNKU ubywa p造n ch這dz帷y

greg_fox 26 Sty 2012 22:28 2213 9
  • #1 26 Sty 2012 22:28
    greg_fox
    Poziom 8  

Witam Serdecznie Wszystkich Forumowicz闚!!!
    Ratujcie!!!!
    Mam straszny problem jak w temacie, ubywa p造n ze zbiorniczka i to nie ma這.
    Mechanik upiera sie przy uszczelce, ale jak dowiedzia貫m sie z forum ,nie wyst瘼uj objawy takie jak powinny by przy nieszczelnej uszczelce:
    1. Nie ma mas豉 na korku od wlewu oleju, r闚niez nie przybywa oleju na bagnecie a tak瞠 nie widac oleju w zbiorniczku wyr闚nawczym co zazwyczaj ma miejsce przy nieszczelnej uszczelce, woda w zbiorniczku nie bulkocze a mimo to ubywa.
    2. Nie widac mlecznego dymu z rury wydechowej(sprawdzane na rozgrzanym silniku)
    3. By robiony test cisnieniowy i nic nie wycieka這, pod這rzy貫m karton pod auto na noc i nie by這 ani kropli.
    皋na jezdzi豉 ca造 tydzien po miescie i uby這 zaledwie troszeczk, natomiast ja da貫m popalic(celowo) autku przez ok 200 km i po powrocie uby這 prawie p馧 zbiornika.
    Autko zachowuje sie jak nale篡 nie ma problemu z silnkiem, wi璚 co my郵icie czy mo瞠 to by uszczelka! Ludziska Pomocy!!!
    Bardzo Was prosz tylko Wy mo瞠cie mi pom鏂. Z gory serdeczne dzi瘯i!!!!

0 9
  • #2 26 Sty 2012 22:40
    Arturkac
    Poziom 15  

Mo瞠 nie uszczelka ale p瘯ni皻a g這wica po stronie ss帷ej lub wydechowej.

0
  • #3 26 Sty 2012 22:48
    greg_fox
    Poziom 8  

Dzieki za informacj ale wydaje mi sie ze przy p瘯nietej g這wicy powinien by widoczny jaki wyciek(mog sie myli), jezeli mo瞠sz to napisz mi jak i czy jest to do sprawdzenia w warunkach domowych.
    Jeszcze raz wielkie dzi瘯i i czekam na odpowied

0
  • #4 26 Sty 2012 22:54
    Arturkac
    Poziom 15  

Najcz窷ciej p瘯a w 鈔odku i zazwyczaj jest to nie widoczne. Tylko test na specjalnym stanowisku to pokarze. Pozdrawiam!

0
  • #5 26 Sty 2012 23:07
    kajaba autoserwis
    Poziom 29  

A dywaniki w 鈔odku suche?

0
  • #6 27 Sty 2012 13:06
    greg_fox
    Poziom 8  

Tak jak najbardziej suche!!!
    Ale musze jeszcze nadmienic ze by walni皻y termostat (nie otwiera sie), wi璚 wczoraj go wymieni貫m, ale my郵 ze to nie mia這 瘸dnego wp造wu.
    Poprawcie mnie je郵i sie myl
    Dzieki Wielkie!!!

0
  • #7 27 Sty 2012 13:09
    colin555
    Poziom 27  

obejrzyj sobie obudowe termostatu

0
  • #8 27 Sty 2012 13:14
    greg_fox
    Poziom 8  

Czyli myslisz ze moze to ten termostat zawini?
    I co tak w豉軼iwie mam stwierdzi na tej obudowie?

1
  • #9 27 Sty 2012 20:49
    toku74
    Poziom 31  

A jak sprawdzisz ju wszystkie powy窺ze /豉cznie z p-p wody, kt鏎a mo瞠 puszcza w trakcie pracy i zaraz odparowuje/ zr鏏 test na zawarto嗆 CO2 w uk豉dzie ch這dzenia.

0
  • #10 28 Sty 2012 00:00
    greg_fox
    Poziom 8  

Dzieki wszystkim za pomocne s這wo, a jak sie uporam z tym g....nem to napewno dam znac.
    Pozdrawiam

0
  Szukaj w 5mln produkt闚