Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Simlock C350, kabel USB, programy PST i VICTOR 3.2.3. Jak to skonfigurować?

DJF1 21 Gru 2004 23:54 699 3
  • #1 21 Gru 2004 23:54
    DJF1
    Poziom 22  

Mam taka motke i mam kabel pod USB,programy PST,VICTOR 3.2.3.Moj problem polega na tym ze nie potrafie poprawnie zainstalowac tego wszystkiego zeby to dzialalo jak nalezy.Wszystkie pliki posiadam do zdjecia sima,i nie moge tego zrobic,juz sie poddalem i poszedlem na forum.Moj problem jest ze jak zainstalowalem pst pod xp to dzialal,ale Victor nie chce dzialac tylko jak zaczynam sczytywac informacje o fonie ,wersje itp. to wyskakuje mi blad jakiegos adresu.Z pst tez jest nieciekawie,poniewaz jak juz udalo mi sie ze dobrze chodzil to przy koncu wczytywania flexa wyskakiwal tez blad.Na 98 jest tak ze pst,nawet jak wzuce Patcha to przy odpaleniu pod koniec chce klucz,zas victor dziala poprawinie na 98.Chialem sie dowiedziec czy jest jakis innym program,mniej skomplikowany do zdjecia simloca z tej Motoroli?Prosze o pomoc.
    Nie pisz tytułów dużymi literami - REGULAMIN.[h]

• #2 22 Gru 2004 02:54
    alex1205
    Poziom 18  

zawsze mozna sciagnac sima kluczem bez podlaczania phona do kompa :) podlaczasz klucz do phona naciskasz guziczek i juz po simlocku

• #3 22 Gru 2004 03:29
    cinekk
    GSM Product Supporter

alex1205 napisał:
    zawsze mozna sciagnac sima kluczem bez podlaczania phona do kompa :) podlaczasz klucz do phona naciskasz guziczek i juz po simlocku

Ciekawa odpowiedz alex1205... ;-) Niestety nie wnosząca nic do tematu a wręcz ujmująca mu wiele ;] DJF1 kluczyka napewno nie ma... ale ma za to wytrych i chce pomocy w tym aby on działał ;-)

DJF1 chce to właśnie zrobić wytrychem a nie żadnym kluczykiem... jeżeli chciałby zrobić to clipem (Twoim tzw. kluczykiem [; ) to zapytałby zapewne o to skąd wziąść ten kluczyk. ;-)

DJF1 : Proponuje użyć tego Victora 3.8 http://homepages.nildram.co.uk/~cnnet/Mss%203.8.zip jest on stworzony specjalnie pod XP tak samo jak crack do niego z nim nie powinno być problemów. Mniej skomplikowanych programów do simlocka z C350 niestety brak... albo trzeba wydać pieniądze na clip płacąc za szybkośc i wygode albo darmowa męczarnia z Victorem, PST, flexami itd.

• #4 23 Gru 2004 14:47
    alex1205
    Poziom 18  

przepraszam :) ale nie dokonca pomyslalem o tym :) mam clipa wiec nawet nie myslalem o victorze :)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME