Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak przeinstalować Windowsa 7

28 Sty 2012 09:53 1271 6
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich. Mam nowy komputer. Parametry są tu nie ważne. (b.dobre:P)Mam zainstalowanego windowsa 7 lecz mam do niego pewne wątpliwości. Firma w której składałem komputer zainstalowała windowsa z ,,lustra'' tak mi się zdaje.Tak uważam ponieważ karta sieciowa nie działa przy pierwszym uruchomieniu komputera . Działa dopiero po restarcie. Z drugą kartą sieciową jest tak samo. Myślę że przeinstalowanie windowsa mi pomoże. Nigdy nie przeinstalowywałem 7 . Jeśli możecie , powiedzcie mi jak to zrobić krok po kroku. Z góry serdecznie dziękuje
  • Poziom 2  
    Na kompie nie mam naklejonej naklejki. Kupiłem windowsa 7 i na opakowaniu jest nakl;ejka z kodem:P
  • Poziom 39  
    Windowsek7 napisał:
    Tak uważam ponieważ karta sieciowa nie działa przy pierwszym uruchomieniu komputera . Działa dopiero po restarcie. Z drugą kartą sieciową jest tak samo. Myślę że przeinstalowanie windowsa mi pomoże.

Źle myślisz, pokaż screen z managera urządzeń bo możesz zwyczajnie nie mieć wgranych sterowników
  • Poziom 2  
    Bródka napisał:
    Windowsek7 napisał:
    Tak uważam ponieważ karta sieciowa nie działa przy pierwszym uruchomieniu komputera . Działa dopiero po restarcie. Z drugą kartą sieciową jest tak samo. Myślę że przeinstalowanie windowsa mi pomoże.

Źle myślisz, pokaż screen z managera urządzeń bo możesz zwyczajnie nie mieć wgranych sterowników

Mam wgrane napewno. Gość od internetu mi wgrywał
  • Poziom 39  
    Windowsek7 napisał:
    Mam wgrane napewno. Gość od internetu mi wgrywał

To nie oznacza że dobrze...
    Jak tobie ktoś wgrywał sterowniki to do formata nawet sie nie zabieraj bo po formacie tym bardziej będziesz je musiał wgrywać od nowa
    Windowsek7 napisał:
    .Tak uważam ponieważ karta sieciowa nie działa przy pierwszym uruchomieniu komputera
    Windowsek7 napisał:
    Z drugą kartą sieciową jest tak samo

Napisz co to za karty sieciowe