Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instalacja GAZowa opel vectra 1.6, 2000r

Gelloo 28 Sty 2012 13:41 1982 6
  • #1 28 Sty 2012 13:41
    Gelloo
    Poziom 9  

Witam wszystkich na forum, posiadam opla vectra z 2000r 1,6 16v oznaczenie z16xe silnika i zamierzam wstawić gaz i tu pytanie na pewno sekwencja ale jaka brc ,stag co najlepiej by współpracowało jakie wtryskiwacze parownik komputer dodam tylko że samochód ma przejechane 220tyś głowica robiona pierscionki wymienione przy 200 tyś, proszę o jakieś wskazówki podpowiedzi .

• #4 29 Sty 2012 13:09
    dett
    Poziom 20  

Może bez przesady u mnie 40% samochodów ma ponad 200tkm a najlepszy miał 400 tys mil, do tej pory chodzi jak zegarek, ogólnie tak długo jak silnik pracuje prawidłowo na benzynie tak nie ma przeciw wskazań odnośnie montażu LPG.
    Instalacja gazowa w zasadzie dowolna aby sekwencja, tak jak i wtryskiwacze, nawet na wyśmiewanych Valtekach będzie to pracować prawidłowo i o ile będzie dobrze zamontowane.
    KME Diego lub Nevo, Reduktor Silver, Wtryski Valtek taka jest moja propozycja.

• #5 29 Sty 2012 13:38
    ociz
    Moderator Samochody

200k to żaden przebieg o ile prawdziwy, to nie jakaś włoska imitacja samochodu.
    Skup się na poszukiwaniu odpowiedniego gazownika a nie doborze instalacji, o co np w przypadku BRC jest bardzo trudno.
    Potwierdzam że nawet na valtekach to jeździ poprawnie, tyle że trzeba je co 10k kalibrować albo na nowe wymieniać więc wcale tanie nie są.

• #6 29 Sty 2012 14:29
    robokop
    Moderator Samochody

ociz napisał:
    200k to żaden przebieg o ile prawdziwy,

Gelloo napisał:
    samochód ma przejechane 220tyś głowica robiona pierscionki wymienione przy 200 tyś, proszę o jakieś wskazówki podpowiedzi .

Nie wydaje mi się, żeby ta instalacja choć w części się zamortyzowała.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME