Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pompa paliwa bosch 0 580 453 940

28 Sty 2012 17:07 1612 10
  • Poziom 13  
    witam wszystkich potrzebuje informacji ile ta pompa ma bar
    pompa znajduje się w citroenie bx 1.6 kod silnika BDZ
    ewentualnie jakiś zamiennik bardzo proszę o pomoc
  • Moderator na urlopie...
    110 KPa, czyli 1.1 bar. Taka sama jest w Peugeot 405.
    Inny zamiennik, to np.: Pompa paliwa MEAT & DORIA 76922
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    Wymieniłem pompę i pojawił się problem auto ciężko odpala nie trzyma obrotów i szarpie silnikiem czy powodem tego może być filtr paliwa oczywiście kupiłem nowy tylko gość w sklepie dał mi od poloneza bo do citroena nie mieli .
  • Moderator na urlopie...
    Filtr paliwa owszem, może być przyczyną kłopotów również. Ale przypomnij sobie, czy zanim pompa padła to miałeś takie objawy? Pompę wymieniłeś na jaką? Może kłopot leży gdzie indziej jeszcze, a nie w układzie paliwowym.
  • Poziom 13  
    Pompa zatarła się auto ma przebieg 280 tyś także na nią czas przyszedł dodam że na lpg działa normalnie
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Zobacz wtrysk i jego wysterowanie, co odcina gaz? Pompę czy wtrysk? Może tam masz problem.
  • Poziom 13  
    gaz odcina wtrysk a pompa paliwa cały czas pracuje wywaliłem nawet na chwile komputer od gazu i polutowałem wszystko jak było oryginalnie na PB i dalej to samo podejrzewam czujnik temperatury w kolektorze dolotowym tylko nigdzie nie mogę zajść jaką powinien mieć wartość .
    Na 26 pinie przy 10 st. Celsjusza ma być 2V względem masy. Ale ja nie tego bym się czepił tylko czujnika podciśnienia. Typowy objaw. Ewentualnie sam wtrysk, ale to mało prawdopodobne.
  • Poziom 13  
    Czujnik podciśnienia kupiłem nowiutki i nic nie pomogło.
    stachu12345 napisał:
    Czujnik podciśnienia kupiłem nowiutki i nic nie pomogło.

Ale czy odczyt z niego prawidłowy? Może wiązkę do sterownika prześwietlić, o wężyku podciśnienia nie wspomnę, pewnie sprawdzony.