Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

3510i i kabel. Połączenie z internetem. Czy zwykły kabel COM wystarczy?

cheff 22 Gru 2004 08:58 1169 8
  • #1 22 Gru 2004 08:58
    cheff
    Poziom 17  

witam mam nokie 3510i i chcialbym za jej pomoca polaczyc komputer z internetem , czy zwykly kabel na com wystarczy? czy trzeba kupic kabel na usb?

• #2 23 Gru 2004 09:28
    Zephyr
    Poziom 12  

to sie chyba nie da, ale próbuj...

• #3 23 Gru 2004 09:38
    PAWLOO1989
    Poziom 19  

Ja korzystałem z kabla na com i wszystko śmigało. Tylko ustaw port w programach:D

• #4 23 Gru 2004 16:07
    cheff
    Poziom 17  

PAWLOO1989 napisał:
    Ja korzystałem z kabla na com i wszystko śmigało. Tylko ustaw port w programach:D

a jakiego programu uzywales do polaczen z netem ??

• #6 24 Gru 2004 11:37
    Zephyr
    Poziom 12  

no właśnie??????? nie maożliwości z tego modelu noki łączyć sie z netem, jeśli jest, to prosimy o podanie możliwości... sam bym chetnie to wiedział...

• #7 25 Gru 2004 03:34
    cheff
    Poziom 17  

mieszkam w malej miejscowosci i u nas w salonie ery powiedziano mi ze jak kupie kabel na usb to bede mogl sie laczyc z netem... nie bede wnikal w ich kwalifikacje...

jezeli za pomoca 3510i nie polacze komputera z netem, to jaki telefon sobie z tym poradzi? na co zwrocic uwage ?

Dodano po 7 [minuty]:

ale gadacioe glupoty... mozna za posrednictwem 3510 polaczyc kompa z netem dowodem moze byc chociazby ten link http://era.pl/index.php/id=k_gprs_wxp/zone=10/section=korp

• #8 25 Gru 2004 21:51
    krzys-iek
    Poziom 20  

hehe zabawka noki, kto to kupuje i chce laczyc z kompem jest zalozny :)... sorry ludzie ale kupujecie malucha i chcecie pozniej za wszelka cene wyjechac na autostrade i jeszcze jechac 200km/h albo Bog wie co.

nie ma lacznosci z kompem, nokia nic nie daje, modemu tez nie ma!! Kup chocby starego t65/t39 i masz grps... normalne zlacze do pc i darmowy soft. Jesli musisz miec telefon wspanialej (w " ") marki nokia to 6510 ma modem (ale tylko irda ale ludzie i tak musza kupic kabel i bawic sie w mcGyvera)

z ta nokia sie nie da, widzisz ze to zabawka czy jeszcze masz zamglone oczki napisem NOKIA? Najlepszy dowod to to ze nokia nie sprzedaje do niej nic poza obudowa migajaca w rytm dzwonka i spodniami z paskami... :)
    Kabla nie sprzedaje wiec to logiczne ze nie montowali modemu, pc suite tez nie daje. Nie ma lacznosci z internetem. Sprzedaj i kup cos dobrego.

p.s
    Pozdrow tych z salonu, znaja sie chlopaki :-) Na wciskaniu kitu ludziom...

• #9 27 Gru 2004 23:40
    mocu
    Poziom 12  

mam ten model i kabelek, ale to jest tylko kabel serwisowy. Możesz sobie wgrać muzyczki, albo tapety czy jakieś gry lub aplikacje, ale z netem się nie połączysz. Poza tym nie rób tego z Nokii bo podobno (przynajmniej przy gadu gadu) jest to nie opłacalne, przesyła zbyt duże pakiety kontrolne, a płacisz za ilość danych wysłanych i odebranych.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME