Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie Maxicar 1886-up do Audi A4 1,9 TDi 2001r. z modułem komfort.

29 Sty 2012 13:14 1999 4
  • Poziom 38  
    Temat tyczy się alarmu Maxicar 1886-up a dokładniej podłączenia go do Audi A4 2001r. z modułem komfort.
    Ogólni alarm jest już podłączony w samochodzie tzn:
    Plus, masa, kierunkowskazy, plus po stacyjce, syrena, i dwa przewody sterujące alarmem podłączone do siłownika drzwi kierowcy z modułem domykania szyb.
    Problem jest następujący... alarm uzbraja się i rozbraja z pilota ale przy drugiej próbie rozbrojenia alarm nie reaguje tzn. drzwi się otwierają ale alarm zostaje uzbrojony.... wyjęcie i ponowne włożeni zworki JP3 (zmiana sterowania +/-) powoduje to że alarm znowu się rozbroi ale tylko raz, podobnie dzieje się przy rozłączeniu i ponownym podłączeniu przewodu biało-czarnego do rozbrajania, uzbrajanie działa prawidłowo.

Co może być nie tak ewentualnie gdzie najlepiej wpiąć przewody do sterowania alarmem ??
  • Pomocny post

Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    mawerix123 napisał:
    Co może być nie tak ewentualnie gdzie najlepiej wpiąć przewody do sterowania alarmem ??

To jest A4 8D(do2001r.) czy 8E(od2001r.)

Centralka alarmu może być uszkodzona. Nie jest to jakaś uznana, bezawaryjna firma.

Napisz gdzie wpiąłeś przewody sterujące z siłownika centralnego zamka?
  • Poziom 38  
    Raczej 8E od 2001r.

Przewody wpiąłem w wiązkę (9 przewodów) między moduł domykania szyb a siłownikiem w drzwiach kierowcy. Rozbrajanie dałem pod niebieski przewód, uzbrajanie nie pamiętam bo działało poprawnie więc nie zwracałem uwagi, być może różowy.

CameR dzięki za PW :)