Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Różnice w dostępie do internetu Aero2 z karty iPlusa a z karty Aero2?

29 Sty 2012 15:42 2954 6
  • Poziom 28  
    Witam. Posiadam internet iPlus z modemem Huawei e169, limit ściągania danych 6GB. Do tej pory łączyłem się w technologii WCDMA i prędkość jaką osiągałem podczas ściągania to ok 50kB/s. Ucieszyłem się jak mój modem przypadkowo połączył się z Aero2 i przyspieszył do ok 256kB/s, to sporo jak na dziurę w jakiej mieszkam :). Pytanie jest takie, czy limit jaki mam czyli 6GB obowiązuje nadal pomimo tego że nie korzystam z sieci plus? Czy prędkość ta 250kB/s jest taka sama dla darmowego dostępu w Aero2? Bo znalazłem informację że prędkość Aero2 to 256kb/s czyli 32kB/s, czy ktoś się pomylił z jednostkami? Może być też tak że plus płaci Aero2 za dostęp i szybszy internet? Czy w aero2 są limity takie jak w iPlusie np do 6GB? Myślę że opłacało by się zrezygnować z rachunków po 40zł na te prawie 3 lata. Tylko co z tą prędkością aero2?
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    W Aero2 jest opcja darmopwego internetu, tylko trzeba załatwić darmową kartę SIM (zapłacić kaucję 20 zł)
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    Opcja darmowa 256kb
  • Poziom 28  
    Dla mnie ten darmowy ma gorsze parametry niż ten z iPlusa więc odpada, chyba żebym przekładał karty po przekroczeniu limitu, wtedy ten darmowy byłby szybszy i bez limitu. Na stronie już byłem ale nie znalazłem nic na temat prędkości. A o dostępie płatnym ani wzmianki. Moim zdanie to trochę chore, rozumiem darmowy internet ze zmniejszoną prędkością ale wg mnie powinna też być opcja płatna bez limitu prędkości. Na pewno z takim zasięgiem skorzystało by z ich usług wiele odbiorców z małych miejscowości a tak to czepią na nich kasę inne firmy w tym Plus.