Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pentagram Cerberus p 6367 + orange huawei e160e !

30 Sty 2012 21:34 5981 8
  • Poziom 2  
    Proszę o pomoc przy podłączeniu internetu komórkowego do routera tak żeby przekazywał internet w całym domu. Mam pewien problem z tym routerem, mianowicie taki, że podłączam modem do routera jest pokazane, że się połączył a internet jest przekazywany w ten sposób Komputer--->Modem---->Router----> i router niestety nie przekazuje internetu dalej tak jakby zatrzymał połączenie w routerze, jak chce się podłączyć innym komputerem do internetu roznoszonego przez cerberusa jest wyświetlony błąd DSL. Proszę o zainteresowanie się moją sprawą i szybki odzew. Z góry dzięki.
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Ustawiłeś na routerze aby korzystał z połączeni 3G ?
  • Poziom 2  
    Tak. Ale teraz mam jeszcze inny problem nie wiem czemu tak się stało :< Na routerze wszystko się świeci lan, router 3g i samo 3g. Na komputerze na stronie pentagramu wszystko dobrze ustawione. Ciągle modem z orange huawei e160e, który nie może się podłączyć do routera. Ciągle miga na zielono zamiast na niebiesko :/ Może ktoś wie co jest nie tak ?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Czyli modem nie łączy się z siecią operatora.
  • Poziom 2  
    Ale mój modem jest na liście odpowiednich do tego routera :/ A mam 2 modemy z orange i probowalem na obu kartach sim wiec to tez nie jest wina sieci, tak przynajmniej mi się wydaje. Co o tym myślisz? Jest na to jakies rozwiazanie ? :/

Dodano po 58 [minuty]:

I jak modem nie łączy z siecią jak normalnie kiedy podłączam router to działa na kompie net :/
  • Poziom 2  
    Pentagram Cerberus p 6367 + orange huawei e160e !

Ustaw jak powyżej w swoim ruterze powinno zadzaiłać

Jak nie działa polecam upgrade firmware MODEMU ze stron huawei - często po zmianie na najnowszy urządzenia działają poprawnie
  • Poziom 2  
    Witam,
    równiez mam problem z tym rytere, i również w sieci Orange. Ten RUter pomimo takiej opcji w oprogramowaniu źle wybiera kod pin więc zaleca się zdjęci kodu z karty sim.
    niestety, Orange wydaje teraz jakieś specjalne karty z których kodu pin nie da sie usunąć, o czym nie informuje przy zakupie usługi.

Czy jest może jakieś alternatywene oprogramowanie do tego rutera które poprawnie obsługuje kod pin?
  • Poziom 2  
    tenda panie :-) ale z PINem sa problemy więc lepiej go usunąć pisząc specjalne "podanie" do Orange
  • Poziom 2  
    Niestety,
    podanie nic nie dało - napisałem.
    Z tych kart sim nie można pinu usunać - podobno.
    musili by mi wymienić kartę na jakąś inną, ale jest z tym jakiś problem. Chyba już ich nie mają.
    jest lipa. Tym bardziej że nie informują o tym przy podpisaniu umowy.