Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renew SleepClock - budzik z monitorem snu od Gear4

piokrza 31 Sty 2012 00:46 1166 0
  • Renew SleepClock - budzik z monitorem snu od Gear4Gear4, spółka z siedzibą w UK, przedstawiła ostatnio swój najnowszy produkt. Renew SleepClock to "bezkontaktowy monitor snu" i stacja dokująca dla dowolnego i-urządzenia z głośnikiem. Jej "bezkontaktowość" oznacza brak potrzeby stosowania opasek na nadgarstki i podłączonych do nich kabli w celu monitorowania parametrów snu. Urządzenie zdalnie ocenia częstotliwość oddechu i ruchy ciała. Na tej podstawie oblicza dalsze parametry.

    Czujnik "Sleep Sensor" na bieżąco sprawdza ile czasu użytkownik znajdował się w danej fazie snu (płytka, głęboka, brak). Funkcja "Auto Sleep Detection" ma pozwolić zasypiać przy ulubionym utworze. Gdy tylko użytkownik zaśnie, muzyka zostanie automatycznie wyłączona.

    SleepClock jest w stanie sprawdzić w jakiej fazie snu się znajdujemy, a nawet czy w nocy opuszczaliśmy łóżko. Wbudowany głośnik i dok pozwolą odtwarzać muzykę i ładować iPhone'a. Istnieje możliwość budzenia radiem FM lub muzyką z iPada. Na dodatek urządzenie zrobi to w idealnym momencie aktualnej fazy snu (płytki).

    Renew SleepClock będzie kosztować 200 dolarów amerykańskich.

    Źródło: http://www.gear4.com/product/_/426/renew-sleepclock/?cid=38

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo