Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HP laserjet 1020 kolejka wydruku

XERESPL 31 Jan 2012 12:15 3880 6
    XERESPL
    Level 1  
    system operacyjny Win7, sterownik zainstalowany ze strony hp, kiedy chcę wydrukować dokument, wysyła go do drukarki, ale gdy ta jest w trybie online, plik znika z kolejki, a drukarka go nie drukuje, a gdy jest w trybie offline, plik zostaje w kolejce, również nie wydrukowany (kiedy przełączam z trybu offline na online, plik od razu znika). Kiedyś pamiętam, że też taki problem miałam, ale jakoś sobie poradziłam, jakąś opcję zaznaczyłam, problem w tym, że nie pamiętam, co wtedy zrobiłam. Narzędzie diagnostyczne drukowania hp i rozwiązywanie problem windowsa nie wykryło żadnych problemów, drukarka podłączona prawidłowo, ustawiona jako domyślna, udostępniona w grupie domowej.
  • Helpful post
    elo_tomasz
    Level 14  
    Spróbuj podmienić kable usb. I jeszcze raz usuń drukarkę z systemu i wgraj ponownie nowe sterowniki.
    sonne2
    Level 21  
    To jest laserowa drukarka do BIURA. Jeżeli drukujesz obrazki to po jednym. Ona jest przeznaczona głównie do tekstu, przy obrazach będzie miała opóźnienia, czego Ty doświadczasz.
    pix07
    Level 13  
    a czy stronę testowa z Windowsa drukuje ? jeżeli nie to tak jak ktoś pisał inny kabel albo sprawdzić na innym komputerze drukarkę.
    i9i
    Level 11  
    Ja mam identyczny problem przy Epson SX130 podłączonego pod komputer z Win7 x64, wysyła dokument i cisza. Ale jak puszczę przez sieć drukowanie z innego komputera to drukuje od razu, próbowałem już różnych sterowników i narzędzi fix od microsoftu i dalej to samo.
    Kovalinski
    Level 15  
    Mając tak specyficzny model drukarki musisz wiedzieć, że HP do tej drukarki spartoliło prawie wszystko co można w oprogramowaniu. Zainstaluj sterownik do swojej drukarki od innej LJ1022. Jest to sterownik od nowa napisany. Z nim nie ma problemów. Nawet będziesz mógł bezpiecznie odpinać drukarkę od kompa bez obaw czy zaskoczy z powrotem na tym samym sterowniku. Pozdrawiam.