Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HP laserjet 1020 kolejka wydruku

XERESPL 31 Jan 2012 12:15 3880 6
 • #1
  XERESPL
  Level 1  
  system operacyjny Win7, sterownik zainstalowany ze strony hp, kiedy chcę wydrukować dokument, wysyła go do drukarki, ale gdy ta jest w trybie online, plik znika z kolejki, a drukarka go nie drukuje, a gdy jest w trybie offline, plik zostaje w kolejce, również nie wydrukowany (kiedy przełączam z trybu offline na online, plik od razu znika). Kiedyś pamiętam, że też taki problem miałam, ale jakoś sobie poradziłam, jakąś opcję zaznaczyłam, problem w tym, że nie pamiętam, co wtedy zrobiłam. Narzędzie diagnostyczne drukowania hp i rozwiązywanie problem windowsa nie wykryło żadnych problemów, drukarka podłączona prawidłowo, ustawiona jako domyślna, udostępniona w grupie domowej.
 • Helpful post
  #2
  elo_tomasz
  Level 14  
  Spróbuj podmienić kable usb. I jeszcze raz usuń drukarkę z systemu i wgraj ponownie nowe sterowniki.
 • #3
  sonne2
  Level 21  
  To jest laserowa drukarka do BIURA. Jeżeli drukujesz obrazki to po jednym. Ona jest przeznaczona głównie do tekstu, przy obrazach będzie miała opóźnienia, czego Ty doświadczasz.
 • #4
  pix07
  Level 13  
  a czy stronę testowa z Windowsa drukuje ? jeżeli nie to tak jak ktoś pisał inny kabel albo sprawdzić na innym komputerze drukarkę.
 • #5
  i9i
  Level 11  
  Ja mam identyczny problem przy Epson SX130 podłączonego pod komputer z Win7 x64, wysyła dokument i cisza. Ale jak puszczę przez sieć drukowanie z innego komputera to drukuje od razu, próbowałem już różnych sterowników i narzędzi fix od microsoftu i dalej to samo.
 • #7
  Kovalinski
  Level 15  
  Mając tak specyficzny model drukarki musisz wiedzieć, że HP do tej drukarki spartoliło prawie wszystko co można w oprogramowaniu. Zainstaluj sterownik do swojej drukarki od innej LJ1022. Jest to sterownik od nowa napisany. Z nim nie ma problemów. Nawet będziesz mógł bezpiecznie odpinać drukarkę od kompa bez obaw czy zaskoczy z powrotem na tym samym sterowniku. Pozdrawiam.