Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV LG 22LK330-ZB / DVD-VCR LG V280

dexiu89 31 Sty 2012 22:08 955 0
 • #1 31 Sty 2012 22:08
  dexiu89
  Poziom 10  

  Witam.

  Od razu przepraszam jeśli piszę nie we właściwym dziale.

  Problem tyczy się urządzeń wymienionych w temacie.
  Otóż są one podłączone przewodem EURO. Telewizor kupiłem 1,5 tygodnia temu. Gdy włączę V280 na pozycję VCR (na tv pojawia się niebieski obraz i wskakuje na tv kanał AV1) lecz na tym niebieskim ekranie widzę jakby pływający obraz duch planszy z części DVD (logo LG). Widać to nieznacznie ale widać a nie powinno. Gdy włączę odtwarzanie kasety tak samo się dzieje ale nie wadzi to w większym stopniu ja oglądaniu kasety. Gdy przełączę na DVD tego problemu nie ma. W LG V280 w części ustawień dla DVD by zmniejszyć wcześniej mocno widocznego ducha wybrałem opcję nie RGB tylko Ypbpr i to zmniejszyło ale nie wyeliminowało do końca zjawiska.

  Tyle opisu. Wcześniej V280 był podłączony do starszego analogowego telewizora LG a przez ostatni czas nawet był połączony z STB i takiego efektu nie było. Użyłem tego samego kabla EURO.

  Napisałem do LG to gość mi zasugerował awarię urządzenia i konieczność serwisowania lecz nie sprecyzował czy to o telewizor chodziło czy o DVD-VCR. Wspomniał też o kablu ale nie wierzę by kabel nawalił od razu po podłączeniu do nowego telewizora LG jak wyżej w opisie. Szanowni koledzy pomożecie?

  0 0