Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Niepełny obraz Skype podczas rozmowy

01 Lut 2012 11:45 3573 10
  • Poziom 9  
    Witam. Wie ktoś co można z tym zrobić? Przy odtwarzaniu video na skype mam niepełny obraz i z kamerki creative oraz np. jak podłącze przez WiFi z telefonu. Gdy podłącze kamerkę creative przez program który otrzymuję się kupując kamerkę to wszystko jest O.K. Przykład na foto.
    Z góry dziękuje i pozdrawiam.
    Niepełny obraz Skype podczas rozmowy
  • Poziom 43  
    Karta graficzna nVidia?
  • Poziom 9  
    Tak nvidia Geforce GT 520
  • Poziom 43  
    Gdzieś w ustawieniach w Panelu Sterowania nVidii jest opcja włączenia przeplotu - wyłącz ją.
  • Poziom 9  
    Na temat przeplotu znalazłem tylko w panelu sterowania Nvidia Usuwanie przeplotu i poniżej jest pusta kwadracik do zaznaczenia i obok opis Użyj konwersji telecine.
  • Poziom 43  
    Zobacz czy przestawienie (uaktywnienie jeśli nieaktywna i vice versa czy jak to się mówi) tej opcji pomoże.
  • Poziom 9  
    Nie pomogło, zaznaczyłem, zatwierdziłem i dodatkowo zresetowałem kompa, ale nic nie dało. Dziwna kwestia bo nie na skype kamerka działa normalnie, tylko na tym skype się tak krzaczy. Może być problem ze sterownikami co do Win7.
  • Poziom 1  
    heja, mialem ten sam problem, jesli masz nvidie, sciagasz najnowsze sterowniki, instalujesz, restart, wchodzisz do panelu sterowania> ustawienia 3D>zarządzanie ustawieniami 3D> po prawej ustawienia globalne > przyspieszenie wieloekranowe/różne procesory graficzne zamieniasz z trybu wieloekranowego na jednoekranowy, zapisz.

restart skype i powinno dzialać

mam nadzieje ze pomoglo:)
  • Poziom 9  
    Skasowałem oryginalne sterowniki kamerki przy następnej instalacji kamerki zaznaczyłem by ściągnął sterowniki z neta i działa, ale już programu i sterowników kamerki nie instalowałem to one coś krzaczą w WIN7