Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bootmgr is missing toshiba satellite a660-186

01 Lut 2012 13:31 3017 7
  • Poziom 2  
    Witam na początek powiem ze przeczytałem wiele postów odnośnie tego problemu i żaden nie pomógł .Mianowicie chciałem wyczyścić dysk co prawda udało sie lecz po odpaleniu komputera pokazuje mi sie komunikat bootmgr is missing .próbowałem kozystac z Windows 7 Recovery CD ale nie reaguje na cd ani na pliki z pen drive .Pomóżcie odzyskac windowsa wiem iz ukryta partycja recowery jest na dysku bo byłem z laptopem w servisie a oni nie zrobią tego od reki muszą odesłać...zależy mi na czasie
  • Poziom 34  
    Co to znaczy nie reaguje na cd i pendrive - może włącz w biosie rozruch z pendrive lub cdrom przed rozruchem z dysku, (boot options).
  • Poziom 2  
    właśnie próbowałem ostawić i na pendrive i cd i nie odpala z obydwu
  • Poziom 2  
    ok tylko Windowsa to mam ale na ukrytym dysku recowery którego nie mogę odpalić
  • Spec od komputerów
    Z żadnego liveCD komputer nie startuje ? Partedmagic live spróbuj. Żeby przywrócić oryginalny system komputer musi wystartować z bootowalnego Cd lub pena.
  • Poziom 2  
    Udało mi sie zainstalowac inny system ale nie moge teraz przywrocic tego własciwgo z recowery jak to dokonac
    ?
  • Spec od komputerów
    To sobie narobiłeś kłopotu przez instalację innego systemu. MBR nadpisałeś oryginalny. System trzeba będzie ręcznie przywracać bo klawisz recovery nie zadziała już. Co to znaczy wyczyścić dysk ?
    Przejrzyj ten wątek i sprawdź czy masz pliki obrazu oryginalnego systemu.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1719553-0.html