Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odmowa dostępu do katalogu Admina na dysku ntfs

01 Lut 2012 16:32 2452 4
  • Poziom 8  
    Witam i przedstawię swój problem. W laptopie HP dysk odmówił współpracy. Podczas uruchamiania laptopa (win xp) zaraz na początku wyświetlał się komunikat, że brak pliku ntldr, czasem brak było innego pliku - już nie pamiętam o jaki chodziło, jakiś .sys. Ale to nieważne w tej chwili. ponieważ dysk laptopa ma 2,5 cala kupiłem na allegro odpowiednią przejściówkę żeby podłączyć go do PC. Operacja ta udała się. mogę odczytać dane i kopiować je. Problem dotyczy tylko katalogu admin w /Documents and Setting. Ponieważ używałem hasła do swojego konta nie mam teraz dostępu do swoich danych. Czy jest w tej sytuacji jakiś sposób na odzyskanie danych? Dodam jeszcze że próbowałem naprawić system za pomocą płyty winxp ale w trakcie ładowania występował błąd 105
  • Poziom 8  
    Niestety na pc mam win xp home ed i we właściwościach nie mam zakładki Zabezpieczenia
  • Poziom 8  
    Tryb awaryjny sprawdziłem wcześniej też nic nie pomógł. Ale udostępniłem cały dysk (ten zawierający kłopotliwy folder) i zezwoliłem użytkownikom na zmianę zawartości. To pomogło!!! Dzięki za pomoc