Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odłączyć alarm a pozostawić centralny zamek w Daewo Lanos

01 Lut 2012 22:33 3726 4
  • Poziom 2  
    Witam mam problem z lanosem dotyczący alarmu i centralnego zamka. Alarm wypiąłem z kostki przy kierowcy bo szalał niemiłosiernie. Niestety pilot od alarmu jest także pilotem od centralnego. I tu moje pytanie co na to zaradzić, jest może jakiś dobry sposób na obejście alarmu tak aby w pilocie działał tylko centralny?? Dodam że alarm po włączeniu samoczynnie zapala mi migacze i tak co parę sekund zapala i gasi nie zamykając mi drzwi ani nie uruchamiając sygnału dźwiękowego.

• Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    Do sprawdzenia prawidłowe podłączenie krańcówki drzwi, krańcówki maski silnika, krańcówki bagażnika, +12V po stacyjce, podłączenie przewodu masy do karoserii.
  • Poziom 1  
    W którym miejscu miałeś dokładnie ten alarm? Mam taki problem że siadł mi pilot i nie moge wyłączyć alarmu. Po przekręceniu kluczyka odcina mi rozrusznik i nie odpale. Poradźcie mi coś szybko proszę.

Jaki alarm, jest dioda LED?
    Proszę uzupełnić informację.
    Reg. 3.1.15. (11) Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.
    Mod.[CameR]
  • Poziom 2  
    Krańcówki??? przepraszam ale prosiłbym o wyjaśnienie co to jest dokładniej z góry dziękuje a co do alarmu jest on w moim przypadku po stronie kierowcy poniżej bezpieczników. Można się do tej elektroniki dostać przez zdjęcie plastiku poniżej tej skrzynki.

• Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    emilcass napisał:
    Krańcówki??? przepraszam ale prosiłbym o wyjaśnienie co to jest dokładniej

Nie będę komentował Twojego pytania, jednak samodzielnie nie naprawisz tego alarmu.

Spójrz pod rygiel na środkowym słupku.

Odłączyć alarm a pozostawić centralny zamek w Daewo Lanos