Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuje sterowników do kamery internetowej.

01 Lut 2012 23:44 1944 11
  • Poziom 10  
    Siema panowie mam problem mianowicie znalazłem taką stara kamerkę internetową i potrzebuje sterowników ale nie znam jej modelu a ni nawet firmy która ją zrobiła.Podrzucam fotkę może ktoś rozpozna i będzie wiedział jakie stery do niej potrzebne.Pozdro!
    Kamera:

Zmień sposób wklejenia grafiki: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2053101.html
    [jankolo]
  • Moderator - Komputery Serwis
    Witaj,
    Nie jeden chiński garaż w takiej obudowie wmontował swoją płytkę. Podłącz kamerę do komputera, udaj się do menedżera urządzeń, wejdź we właściwości nie zainstalowanego urządzenia (kamery), w zakładce szczegóły jest identyfikator sprzętu. Podaj go tutaj. Wierząc, że nie chcesz, abyśmy zgadywali, jakiego masz Windowsa - sam podasz jego wersję.
  • Poziom 10  
    Windows XP mam wchodzę w menadżer urządzeń ale nie ma tam nic o kamerze... Mógłbyś dokładnie wytłumaczyć gdzie to jest ?
  • Poziom 10  
    Dobra mam takie coś pisze :

USB\Vid_0ac8&Pid_301b&Rev_0100
    USB\Vid_0ac8&Pid_301b
  • Poziom 10  
    Zrobiłem tak jak na poradniku do tych sterowników ale wciąż nie wyszukuje ...
  • Poziom 10  
    A jak to zainstalować bo tu nie ma setup a ni nic tylko jakieś gotowe pliki ?
  • Poziom 20  
    Należy wejść w Menadżer urządzeń, kliknąć prawym przyciskiem myszy na kamerę i dalej Aktualizuj sterownik :arrow: Zainstaluj z listy lub określonej lokalizacji :arrow: zaznaczyć tylko Uwzględnij tę lokalizację w wyszukiwaniu :arrow: wpisać tam ścieżkę do ściągniętego folderu ze sterownikiem :arrow: Dalej. Sterownik powinien się zainstalować samoczynnie.
  • Poziom 10  
    Wielkie dzięki panowie !