Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DVB-T finder -świetna aplikacja na androida (zastępuje dvbtmap.eu)

02 Lut 2012 01:40 10772 6
  • Poziom 21  
    Witam!
    Znalazłem dziś w markecie bardzo ciekawą aplikację - DVB-T finder Link
    DVB-T finder: natywna aplikacja na Androida, która korzystając z pomocy GPS’a lub geokodera wyszukuje nadajniki telewizji naziemnej w odległości do 100km od znalezionej lokalizacji. DVB-T pokazuje : numer kanału, częstotliwość, moc, polaryzacja sygnału, azymut(pomaga ustawić kąt), listę kanałów, wykres wysokości i mapę.
    DVB-T finder -świetna aplikacja na androida (zastępuje dvbtmap.eu) DVB-T finder -świetna aplikacja na androida (zastępuje dvbtmap.eu) DVB-T finder -świetna aplikacja na androida (zastępuje dvbtmap.eu) DVB-T finder -świetna aplikacja na androida (zastępuje dvbtmap.eu)
    DVB-T finder -świetna aplikacja na androida (zastępuje dvbtmap.eu)
    Pokazuje jeszcze jak wspomniałem powyżej - wykres wysokości(podobny do tego z dvbtmap.eu)

Prosiłbym o przyklejenie tego tematu.

PS.nie jestem twórcą programu

A ja proszę o prawidłowe wklejenie obrazków : https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2053101.html .
    [SP5ANJ]
  • Poziom 20  
    Bardzo fajny ten program, szkoda że nie mam androida:(
  • Poziom 36  
    Też w Android Market jest Sat finder tego samego autora, działa identycznie jak ten.
  • Poziom 23  
    Fajne na wstępne ustawienie anteny, polecam.
  • Poziom 14  
    Zgadzam się. Aplikacja świetna. Powstała niedawno.
    Autorem tej aplikacji jest "apache" którego możemy spotkać na forum Emitela TUTAJ.
    Jeżeli znajdziemy jakieś błędy lub spostrzeżenia dotyczące aplikacji możemy mu je przekazać.
    Jeżeli nie macie tam konta, służę pomocą w przekazaniu tych informacji.

Aplikacja jest aktualizowana.
    Mamy możliwość wyświetlenia profilu terenu między naszą anteną a nadajnikiem.
  • Poziom 21  
    Po testach zauważyłem z w moim DESIRE HD program źle wyznacza azymut.

Regulamin pkt 3.3 więc Temat ZAMYKAM. [SP5ANJ]
  • Poziom 14  
    Choć nie znam się aż tak na tym to już może być wina telefonu lub złej lokalizacji gps.