Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung i5700 - Process System is not responding

02 Lut 2012 08:01 1929 3
  • Poziom 33  
    Witam.
    Wpadł mi w ręce taki wynalazek.

Podczas uruchamiania wyrzuca hasło jak w temacie i tyle
    Dodatkowo nie działa tryb recovery - pojawia się na ekranie telefon i wykrzyknik.

Fleshowałem róznymi softami i nic.

Robiłem tez wg tego opisu:
    Code:
    Problem z tzw boot loopem czyli telefon wgrał system jednak nie można go uruchomić.... 

1. Ściągnij i wgraj soft z Androidem 1.5 do tego używaj pliku spica.ops !! , najlepiej tą wersje XEIL5andDrivers.rar - 4shared.com - online file sharing and storage - download zgodnie z poradnikiem flashowania. Galaxy Spica - Aktualizacja softu przez Odin oraz ROOT LK 2.08 - forum.android.com.pl
    2. Zainstaluj LK10: ( analogicznie jak LK2.02)
    -ściągnij http://files.samdroid.net/files/i570...pdate-LK10.zip  Poleć znajomym 
    - umieść go na karcie pamięci za pomocą czytnika kart sd
    -śćiągnij plik http://files.samdroid.net/files/i570...Image-LK10.rar  Poleć znajomym
    -wgraj jako PDA przez Odina
    - w trybie recovery za pomocą opcji Apply any zip from SD wgraj lik update-LK10.zip
    3. Po wgraniu LK10 będziesz w trybie recovery
    4. Pobierz i zainstaluj SDK wg poradnika Instalacja SDK – Wiki.android.com.pl pomijając punkty 4,5,6
    5. Otwórz menu start, wybierz uruchom wpisz cmd
    6. W konsoli wpisz adb, jak wyskoczy lista polecen adb tzn że zainstalowałeś SDK poprawnie, a jak nie to wróć do punktu 4
    7. Wpisz w konsoli adb shell, telefon musi być podłączony oraz w trybie recovery
    8. Wpisz remount -rw
    9. Następnie: echo "1" > /sys/class/sec/param/set_default_param
    10. Zrestartuj telefon za pomocą menu na telefonie, Recovery -> restart
    11. Soft powinien wystartować i można wgrać nowe/starsze softy.

Ale nie wiele daje.
    Na tym sofcie android 1.5 owszem wchodzi a tryb recovery ale również się nie uruchamia - wisi na napisie SAMSUNG

Po wgraniu nowszego softu znowu sytuacja jak od początku.

Spotkał się ktoś może z czymś takim?
  • Poziom 19  
    Próbował Pan naprawiać bootloader?
  • Poziom 33  
    A jak tego dokonać?

Rozmawiałem z właścicielem i mówi że nic w telefonie nie grzebał. Niby samo się to stało.
  • Poziom 19  
    RIFF JTAG BOX jest dobry do tego.