Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam myszki o specyficznych właściwościach do przeglądania internetu

1darek1 02 Lut 2012 10:58 677 3
  • #1 02 Lut 2012 10:58
    1darek1
    Poziom 14  

Witam, szukam myszki o takich parametrach jeśli ktoś zna to prosze o podanie modelu , żeby była:
    1-bezprzewodowa
    2-laserowa
    3-gumowana obudowa
    4-2xCLICK

praca w internecie NIE GRAM W GRY

• #2 02 Lut 2012 11:57
    darek4455
    Poziom 20  

Nie jest zgodna tylko z 4 punktem ,ale może być chyba Logitech Wireless Nano M195 OEM

• #3 02 Lut 2012 12:41
    1darek1
    Poziom 14  

Ja przerobiłem temat myszek i szukam myszki spełniającej WSZYSTKIE moje oczekiwania, z innych to bym wybrał: Mysz Logitech Myszka M515 Laser Silver Unifying GW
    dlatego że spełnia prawie wszystkie moje oczekiwania oraz ma zabezpieczenie otworu lasera: ,,Zabezpieczony spód i szczelna konstrukcja spodu zapobiega dostawaniu się cząstek materiału do otworu sensora"
    TYLKO 2CLICKa BRAK
    Wiem że moge zaprogramowac ten 2cklick TYLKO PO CO ?
    mam dobrą myszke i jak zamienic i kase wydac to na to co chce

Dodano po 8 [minuty]:

tak przy okazji to poprzedni mój leserowy Logitech Warszawska firma,, Lorien" określiła że brudny leser i gwarancje odrzucono ( nie pracowała w warsztacie samochodowym ani kopalni węgla tylko na biurku) dlatego ten model bez otworu dla lasera mnie zaciekawił .Pozdrawiam techników z tej firmy (to że laser brudny stwierdził natychmiast nawet z pudełka nie zdążyłem wyjąc gryzonia

• #4 29 Lut 2012 16:42
    1darek1
    Poziom 14  

kupiłem A4TECH model G7-540 i jestem zadowolony pomimo braku lasera (działa na wszystkim...prawie)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME