Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Proszę o pomoc w doborze AGD do zabudowy.

02 Lut 2012 12:47 3206 4
  • Poziom 10  
    Witam
    od tygodnia śledzę fora i rankingi i dalej nie wiem co wybrać, więc proszę o pomoc w doborze urządzeń. Do tej pory znalazłem:

Piekarniki:
    GORENJE BO 75 SYB lub
    Bosch HBA23B262E + prowadnice teleskopowe

Płyta ind.
    TEKA IR 641

Zmywarki:
    BOSCH SMV50E70 - pani zachwalała
    ZELMER ZZS 9012 XE - w większości dobre opinie w sieci

Lodówki największy dylemat
    Hotpoint-Ariston BCB 333 AVEI FF - troszkę mała zamrażarka
    Mastercook LCB-1020FNF
    AEG SCN71800F0
    zależy mi (mojej drugiej połówce) na no frost

Proszę o sugestie co do wytypowanego przeze mnie sprzętu lub też nowe propozycje.
    Pozdrawiam
  • Poziom 1  
    Witam,

Ze swojej strony zachęcam do zapoznania się z nową promocją produktów do zabudowy Mastercook. Promocja obejmuje wiele produktów z różnej półki cenowej-piekarniki, różne typu płyt, zmywarki do zabudowy oraz okapy (różne wzronictwo, różne wymiary). Promocja jest szczególnie atrakcyjna dla klientów planujących zakup całego sprzętu- przy zakupie piekarnika, płyty indukcyjnej i okapu zmywarkę klient otrzymuje za 1zł , dodatkowo do zakupionej płyty indukcyjnej przewidziany jest zestaw garnków wartości 429 zł gratis-gratisy oraz produkty za 1zł przesyłamy do klienta za pośrednictwem kuriera.
    Ze swojej strony mogę polecić m.in płytę indukcyjną I4DE64 S- z ososbną regulacją do każdego pola grzejnego, funkcją Booster, oraz funkcją Tempo-informującą przez jaki czas z obecną mocą grzeje jedno pole. Z piekarników proponuje model MF-760 AX-9 funkcji, system czyszczenia pyrolitycznego, klasa A+, chowane podświetlane pokrętła, automatycznie wysuwane wkłady i wiele innych dodatkowych funkcji.
    Zmywarka za 1 zł model ZBI-11656IT-na 12 kompletów naczyń, również z ukrytym panelem, szerokość 60cm, zużycie wody 12 l, możliowść mycia połowy załadunku, zabezpieczenie przed zalaniem, cicha praca.

Lodówka Mastercook LCB-1-20 NFN-to nowość w naszej ofercie-jest to największy pod względem pojemności model na rynku 287 litrów (przy standardzie na rynku 262 l) o szerokości 60 cm i wysokości 203 cm, klasa A+, system No Forst(zarówno w chłodziarce jak i zamrażarce)-pojemnośc o 10% większa niż w standardowych lodówkach do zabudowy.

Dołączam link do strony internetowej, w której znajdzie Pan informacje o poszczególnych produktach biorących udział w promocji.

http://www.mastercook.pl/index.php?page=promocje

W razie pytań służę pomocą.
  • Poziom 2  
    Witam,
    Czy promocja dotyczy tylko płyt indukcyjnych. Chciałbym kupić kuchenkę elektryczną+płytę gazową+okap. Czy przy takim zestawieniu można liczyć na promocję ?
  • Poziom 10  
    Witam
    Widzę po liczbie wpisów, że nie Mieliście za dużo do czynienia z wytypowanym przeze mnie sprzętem ;(. W kategorii zmywarki doszedł nowy rywal WHIRLPOOL ADG 6240 FD może o nim ktoś słyszał czy wart uwagi?
    Pozdrawiam
  • Poziom 18  
    Jesli miałbym cos doradzić, to zmywarka na pewno Boscha. Sam w domu zmywarki nie będę miał (a jestem na etapie kupowania sprzętów), ale siostra wzięła też Boscha i płytę gazową Boscha, resztę sprzętów innych firm. To mówi samo za siebie. 'Bosch' jednak jeszcze znaczy 'lepsze' ale lepiej weź ze średniej półki, nie z najniższej i najtańszej.

Piekarnik mam zintegrowany z płytą gazową. Tu padła decyzja na Amicę (po gwarancji w razie w tanie części, a odradzali mi Electroluxa, że to droga chińszczyzna). Zastanawiałem się jeszcze nad piekarnikiem Zelmera, ale ktoś mi doradził, że Zelmer ma dobre drobne AGD, duże już niekoniecznie.

Jeśli chodzi o lodówki z no frost ponoć najlepsze robi Samsung i LG. Sam wybrałem wstępnie LG model GR-B 399 PTQA.
    Nie kupiłbym nic z Hotpoint i Aristona (nic nie warty sprzęt, duża awaryjność). Zastanów się jeszcze nad tym Mastercookiem. Mnie zainteresował model LCE 818 nfn.