Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kombajn Bizon Gigant Z083 - poszukuję schematu

Motorpal 02 Feb 2012 14:14 2585 6
 • #1
  Motorpal
  Level 14  
  Witam. Mój wujek kupił niedawno kombajn Bizon Gigant model Z083 z 1988 roku. Niestety, nie ma świateł wcale, bo kable od czujników i świateł zostały usunięte przez poprzedniego właściciela (zostawił tylko kable do rozruchu silnika). Wujas chce, bym mu zrobił instalację elektryczną, by działały światła, zegary, kontrolki, itp. Przeszukując internet, nie znalazłem schematu do tego kombajnu, więc dlatego zakładam nowy temat, w którym proszę o to, by ktoś mi mógł udostępnić schemat do tej maszyny. Jeżeli temat źle umieściłem, to proszę o przeniesienie. Pozdrawiam.
 • #2
  ziempiotr
  Level 17  
  A poco ci schemat?
  Takie coś robi się z głowy.
 • #3
  Motorpal
  Level 14  
  Wiem o tym, że takie rzeczy robi się z głowy. Ja w taki sposób tylko robiłem instalkę do Ursusa C 360, ciapka. Mój wujek ma niestety trudny charakter i chce, bym mu zrobił wedle schematu, a jak nie, to nie chce mnie na podwórzu widzieć.
 • #4
  viper555
  Level 39  
  Przecież są schematy rekorda ,myślisz że się domyśli.P
 • #5
  Motorpal
  Level 14  
  Wczoraj robiłem mu światła na bazie schematu z bizona rekorda z lat 87 - 91. Popatrzył na schemat, zobaczył, że pod spodem pisze "bizon rekord", to mnie od razu obkrzanił, a świateł nie dał skończyć. Więc co robić?. Pozdrawiam.
 • #6
  User removed account
  User removed account  
 • #7
  Motorpal
  Level 14  
  Wuj o 14 pojechał daleko w delegacje. Ciocia mówiła, że mogę dokończyć instalację. Właśnie skończyłem mimo niedzieli. Działa jak trzeba. Przepraszam za offtop. Temat zamykam.