Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kombajn Bizon Gigant Z083 - poszukuję schematu

02 Lut 2012 14:14 2315 6
  • Poziom 14  
    Witam. Mój wujek kupił niedawno kombajn Bizon Gigant model Z083 z 1988 roku. Niestety, nie ma świateł wcale, bo kable od czujników i świateł zostały usunięte przez poprzedniego właściciela (zostawił tylko kable do rozruchu silnika). Wujas chce, bym mu zrobił instalację elektryczną, by działały światła, zegary, kontrolki, itp. Przeszukując internet, nie znalazłem schematu do tego kombajnu, więc dlatego zakładam nowy temat, w którym proszę o to, by ktoś mi mógł udostępnić schemat do tej maszyny. Jeżeli temat źle umieściłem, to proszę o przeniesienie. Pozdrawiam.
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 17  
    A poco ci schemat?
    Takie coś robi się z głowy.
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 14  
    Wiem o tym, że takie rzeczy robi się z głowy. Ja w taki sposób tylko robiłem instalkę do Ursusa C 360, ciapka. Mój wujek ma niestety trudny charakter i chce, bym mu zrobił wedle schematu, a jak nie, to nie chce mnie na podwórzu widzieć.
  • spec od auto-elektro
    Przecież są schematy rekorda ,myślisz że się domyśli.P
  • Poziom 14  
    Wczoraj robiłem mu światła na bazie schematu z bizona rekorda z lat 87 - 91. Popatrzył na schemat, zobaczył, że pod spodem pisze "bizon rekord", to mnie od razu obkrzanił, a świateł nie dał skończyć. Więc co robić?. Pozdrawiam.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    Wuj o 14 pojechał daleko w delegacje. Ciocia mówiła, że mogę dokończyć instalację. Właśnie skończyłem mimo niedzieli. Działa jak trzeba. Przepraszam za offtop. Temat zamykam.