Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

stary układ sterowania silnikiem od bramy

domik21 02 Lut 2012 17:29 1022 0
    domik21
    Poziom 2  
    Witam :D Dostałem od taty napęd do bramy który ma ładnych pare latek. coś sie tam stało i nie działał, okazało sie że zasilacz 12v był spalony. Dostałem to w rozsypce i chciałbym to uruchomić tylko nie wiem jak to pospinać do kupy :kwasny: dołączam zdjęcia poszczególnych elementów i rysunek co jak jest połączone. Prosił bym o pomoc co tam brakuje i gdzie podpiąć. silnik jest trójfazowy, sterownik na 12V jak coś będzie jeszcze potrzebne dokładne zdjęcie albo coś to oczywiście dodam ;) A i mam pilota do tego :P przepraszam za rysunek ale schematów rysować zbytnio nie umie :|

stary układ sterowania silnikiem od bramy stary układ sterowania silnikiem od bramy stary układ sterowania silnikiem od bramy stary układ sterowania silnikiem od bramy
    stary układ sterowania silnikiem od bramy stary układ sterowania silnikiem od bramy stary układ sterowania silnikiem od bramy stary układ sterowania silnikiem od bramy
    stary układ sterowania silnikiem od bramy stary układ sterowania silnikiem od bramy

Z góry dziękuje za pomoc